Bartuś urodził się z połową serca! Syn policjantów ze Śląska walczy o życie

2021-01-26 9:43
Bartuś urodził się z połową serca! Syn policjantów ze Śląska walczy o życie
Autor: Policja Śląska Bartuś urodził się z połową serca! Syn policjantów ze Śląska walczy o życie

Bartuś Paliga nadal potrzebuje naszej pomocy. Chłopiec przyszedł na świat z połową serduszka! Pomimo tego, że 3-latek przeszedł już dwie operacje, konieczne będą kolejne. To syn policjantów ze Świętochłowic. "Cena jego zdrowia jest wysoka", mówią funkcjonariusze, którzy postanowili włączyć się w akcję pomocy dla chłopca.

Bartuś Paliga potrzebuje pomocy. To syn policjantów ze Śląska

3-letni Bartek jest synem dwójki policjantów. Zanim przyszedł na świat, jego rodzice dowiedzieli się, że dziecko, na które z utęsknieniem czekają, urodzi się z krytyczną wadą serca, tj. HLHS z restrykcyjnym otworem owalnym. Choroba ta wymaga kilkuetapowego, paliatywnego leczenia operacyjnego, które jest niesamowicie kosztowne, lub przeszczepu serca. - Bartuś jest już po dwóch operacjach. W niedalekiej przyszłości będzie wymagał kolejnej operacji, cewnikowania serca i ewentualnie innych zabiegów. Cena jego zdrowia jest wysoka - przekazują śląscy policjanci. Rodzice, którzy na co dzień walczą o bezpieczeństwo mieszkańców zarówno Świętochłowic, jak i innych miast województwa śląskiego, potrzebują teraz pomocy w walce o życie swojego syna.

Bartuś Paliga potrzebuje pomocy. Każdy może wesprzeć chłopca

"Dużym wsparciem dla rodziców są przekazane kwoty z rozliczeń podatkowych, dlatego w tym roku również warto pomóc. Zwracamy się z apelem do ludzi dobrej woli, którzy mogą przekazać 1% swojego podatku na konto Bartusia w Fundacji „Avalon” - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym", przekazują funkcjonariusze. W formularzu PIT wystarczy wpisać numer KRS : 0000270809. W rubryce „informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” trzeba wpisać: PALIGA, 9042. Darowizny można wpłacać bezpośrednio na konto Fundacji BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A. 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 z tytułem z przelewu: PALIGA, 9042.

Siłownie zamknięte, bo prof. Horban uważa, że można ćwiczyć na dworze. Komentarz Adama Federa [WIDEO].
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE