17-letni Kamil Brodziński zaginął! Wyszedł tylko na chwilę. Dramatyczne słowa matki

2021-01-25 19:59 bw
17-letni Kamil Brodziński zaginął! Wyszedł tylko na chwilę. Dramatyczne słowa matki
Autor: Facebook; Mat. prywatne 17-letni Kamil Brodziński zaginął! Wyszedł tylko na chwilę. Dramatyczne słowa matki

17-letni Kamil Brodziński z Tarnowskich Gór zaginął. Miał wyjść z domu tylko na chwilę, na rynek, a potem wrócić. Niestety, tak się nie stało. Jego matka zamieściła dramatyczny apel! "Bardzo się o ciebie martwię", przyznała. Trwają dramatyczne poszukiwania nastolatka. Gdzie może się znajdować? Rodzina prosi o pomoc każdego, kto może mieć jakiekolwiek informacje w tej sprawie.

Tarnowskie Góry. 17-letni Kamil Brodziński zaginął! Trwają poszukiwania

17-letni Kamil Brodziński z Tarnowskich Gór miał wyjść z domu 16 stycznia, tuż przed godz. 18:00. Z relacji rodziny wynika, że nastolatek miał wyjść tylko na chwilę na rynek i zaraz wrócić. Niestety, do tej pory nie ma z nim kontaktu. "Synu, jeśli to czytasz odezwij się. Wiem, że musi być jakiś powód... Bardzo się o ciebie martwię", napisała matka 17-latka w mediach społecznościowych. Rysopis: wzrost 170cm, szczupłej budowy ciała, włosy koloru ciemny blond. Kamil w dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę czarno-brązową z napisem Pitbul, czarne spodnie, buty firmy Adidas. "Osoby które mają jakiekolwiek informacje na temat Kamila proszeni są o kontakt z Nami ZAGINIENI PRZED LATY (gwarantujemy anonimowość) lub można zadzwonić na policję Tarnowskie Góry, nr. tel. 323935200 - podaje facebookowy profil "Zaginieni przed laty". 

Siłownie zamknięte, bo prof. Horban uważa, że można ćwiczyć na dworze. Komentarz Adama Federa [WIDEO].
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE