przebudowa_centrum_Sosnowiec_wizualizacja

i

Autor: UM w Sosnowcu

SUPER Sylwester w Sosnowcu. Nie ma chętnych do przebudowy centrum

2019-12-12 17:41

Tradycyjnie już w Sosnowcu odbędzie się miejski Sylwester. Początek imprezy na parkingu przed Urzędem Miejskim o godz. 21: 00. Gwiazdą imprezy będzie Stachursky. To dobra wiadomość. Zła jest taka, że nie ma chętnych do wykonania przebudowy centrum miasta.

Plany przebudowy centrum miasta są. Tylko jest jeden problem: do przetargu na wykonanie koncepcji architektów chętnych nie ma. Widocznie 10 milionów złotych, jakie sosnowiecki magistrat przeznaczył w swoim budżecie na tę inwestycję, to dla potencjalnych wykonawców jest stanowczo za mało. Rafał Łysy, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Sosnowcu, podkreśla, że to nie pierwszy raz, kiedy potencjalnym wykonawcom miejskich inwestycji (stadion , lodowisko itd.) nie odpowiadały warunki przedstawione przez gminę. – Ponowny przetarg to żadna nowość. Podobne sytuacje zdarzały się już nie tylko u nas, ale także w wielu innych miastach – tłumaczy rzecznik zaistniałą sytuację. Magistrat zaprasza na miejskiego sylwestra, gdzie na scenie tego wystąpi także Anya Pereła, a gwiazdą wieczoru będzie Stachursky. „Stary rok pożegnamy, a nowy przywitamy także pokazem dronów. O godz. 22:15 na scenie zaprezentuje się...i tu niespodzianka, której nie zdradzimy!” – zachwala magistrat. Przebudowa centrum nie zając, nie ucieknie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE