Zwłoki w dywanie

i

Autor: archiwum SE Makabryczne odkrycie w Będzinie

Makabra!

Będzin: Zwłoki zawinięte w dywan w aucie! Właściciel pojazdu popełnił samobójstwo

2022-08-17 8:54

Makabryczne odkrycie w Będzinie. We wtorek (16 sierpnia) w jednym z samochodów na terenie miasto znaleziono zwłoki! Jak podaje RMF FM, ciało było zawinięte w dywan. Rozpoczęły się poszukiwania właściciela pojazdu. Finał tej sprawy jest szokujący! Okazało się, że właściciel auta popełnił najprawdopodobniej samobójstwo.

Będzin: W samochodzie znaleziono zwłoki

Do makabrycznego odkrycia miało dojść we wtorek, 16 sierpnia, w godzinach wieczornych na jednym z parkingów w Będzinie. Według informacji RMF FM w zaparkowanym samochodzie miały się znajdować ludzkie zwłoki zawinięte w dywan. Policjanci rozpoczęli poszukiwania właściciela pojazdu. Co wiadomo o tej sprawie?

Zobacz również: Jagoda z Drzeniowa nie żyje. Ciało 17-latki znaleziono w lesie

We wtorek około godz 16.30 z samochodu zaparkowanego na osiedlu Syberka unosił się fetor. Policjanci z ogniwa patrolowego pojechali na miejsce zdarzenie. Rozpoczęły się poszukiwania właściciela auta. Udało się dotrzeć do jego mieszkania, jednak nikt nie otworzył drzwi. Przeszliśmy do czynności m.in. rozmów z sąsiadami. Uzyskaliśmy informację, do kogo należy pojazd. Po siłowym otwarciu potwierdzono obecność zwłok zawiniętych w dywan w głębokim rozkładzie. Nie da się jednoznacznie określić tożsamości tej osoby - mówi sierż. szt. Marcin Szopa w KMP w Będzinie.  W tym przypadku konieczna będzie sekcja zwłok. Na miejscu pracowali m.in. policyjni technicy i prokurator.

Czytaj również: Sosina. Pięć osób w 2-osobowym kajaku. Dzieci wpadły do wody. Nie umiały pływać

- Policjanci podjęli decyzję o siłowym wejściu do mieszkania 47-letniego właściciela pojazdu. W zamkniętej od środka łazience znaleziono jego zwłoki. Lekarz potwierdził zgon. Wykluczono udział osób trzecich. Wedle wstępnych ustaleń doszło do samobójstwa - dodaje Szopa. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Sąsiedzi opowiadają o rodzinie, w domu której znaleziono zwłoki 2-letniego dziecka

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE