Bielsko-Biała: Córka zabiła matkę. Była niepoczytalna. Prokuratura chce umorzenia śledztwa

i

Autor: Archiwum Bielsko-Biała: Córka zabiła matkę. Była niepoczytalna. Prokuratura chce umorzenia śledztwa

Brutalne morderstwo

Bielsko-Biała: Córka zabiła matkę. Była niepoczytalna. Prokuratura chce umorzenia śledztwa

Dobiega końca sprawa brutalnego zabójstwa matki przez córkę, do którego doszło w ubiegłym roku w bielskim Hałcnowie. Prokuratura Rejonowa Bielsko-Biała Północ wystąpiła do sądu o umorzenie sprawy i umieszczenie kobiety w szpitalu psychiatrycznym.

Córka zabiła matkę. Jest niepoczytalna. Trafi do szpitala psychiatrycznego?

Do brutalnego zabójstwa doszło 22 września ubiegłego roku w dzielnicy Hałcnów w Bielsku-Białej. 36-letnia wówczas kobieta brutalnie zamordowała swoją matkę uderzając ją kilkukrotnie ciężkim kluczem nastawnym. Po zabójstwie sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie i umieszczeniu kobiety w szpitalu psychiatrycznym pod obserwację. Teraz sprawa praktycznie dobiega końca, bowiem bielska prokuratura skierowała do Sądu Okręgowego w Bielsku Białej wniosek o umorzenie sprawy. 

Nie ma aktu oskarżania. Śledczy wnioskują o umorzenie sprawy i zastosowanie środka zabezpieczającego w postaci umieszczenia w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym - powiedziała w rozmowie z PAP rzecznik bielskiej prokuratury okręgowej Agnieszka Michulec. Sąd wydłużył też tymczasowy areszt dla zabójczyni do 21 czerwca. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany