Bielsko-Biała: Samolot runął na ziemię! Sceny grozy na lotnisku w Aleksandrowicach

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/jotoya Bielsko-Biała: Samolot runął na ziemię! Sceny grozy na lotnisku w Aleksandrowicach

Bielsko-Biała: Samolot runął na ziemię! Sceny grozy na lotnisku w Aleksandrowicach

2022-06-24 18:20

Sceny grozy na lotnisku w Aleksandrowicach w Bielsku-Białej. W rejonie lotniska doszło do groźnego wypadku. Samolot runął na ziemię! Co tam się stało? Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna i ratownicy medyczni. Wstępne ustalenia wskazują na to, że silnik maszyny przestał pracować!

Sceny grozy w Aleksandrowicach. W piątkowe (24.06) popołudnie zaniepokojeni świadkowie zobaczyli, jak w biały dzień samolot, który wzbił się w powietrze – po chwili spadł na ziemię! Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy od Czytelników. Dziękujemy!

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie około godz. 17.20.

Co stało się na lotnisku w Aleksandrowicach? Doszło do wypadku, w wyniku którego awionetka spadła na ziemię. – Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na pokładzie maszyny było sześć osób – relacjonują bielscy policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności całego zdarzenia.

Wstępne ustalenia mundurowych z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej wskazują na to, że silnik awionetki przestał pracować niedługo po starcie maszyny. Dlaczego doszło do awarii kluczowego elementu samolotu? Tego, póki co, nie wiemy. Szczęście w nieszczęściu, że silnik zgasł niedługo po starcie, a tym samym awionetka nie spadła z dużej wysokości.

Będziemy ustalać, dlaczego silnik przestał pracować – podkreślają policjanci. Funkcjonariusze pracują na miejscu zdarzenia.

Przypomnijmy, że to nie pierwsze takie groźne zdarzenie w Aleksandrowicach w tym roku. 12 marca dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku awaryjnego lądowania awionetki w okolicy bielskiego lotniska.

Sonda
Czy boisz się latać samolotem?
Prokurator wyjaśnia co dzieje się w sprawie makabrycznego odkrycia pod Brodnicą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE