Pedofil z Bielska-Białej

i

Autor: ECUP "Łowcy pedofilów" Pedofil z Bielska-Białej zatrzymany przez łowców

Bielsko-Biała. Ujawniono, co pedofil pisał 11-latce. Obrzydliwe słowa o "muszelce"

2021-11-30 9:46

Co jakiś czas informujemy o kolejnych sukcesach "łowców pedofilów". Różne grupy docierają do dorosłych mężczyzn, którzy nawiązują kontakt z małoletnimi w Internecie. Nie wiedzą jednak, że wpadają w zasadzkę zastawioną przed podstawione osoby. Działalność "łowców" wywołuje sporo kontrowersji, ale aż strach pomyśleć, co by było, gdyby nie ich aktywność. Kolejną osobą złapaną w zasadzkę zastawioną przez grupę ECPU był 47-letni Arkadiusz z Bielska-Białej.

Rodzice powinni przestrzegać swoje dzieci przed nawiązywaniem kontaktów z dorosłymi w sieci. Nigdy nie wiadomo, czy po drugiej stronie nie czai się pedofil. Arkadiusz (47 l.) z Bielska-Białej sądził, że umawia się z 11-latką. Jak podają ECUP "Łowcy pedofilów", mężczyzna "od niemal dwóch miesięcy korespondował z czwórką wirtualnych dzieci (wabikami), wysyłał filmy z masturbacją i oczekiwał w zamian tego samego od dziecka, namawiał do sexu". Wśród wiadomości znalazły się i takie o naprawdę obrzydliwej treści. - Możesz uprawiać seks. Dziecko się pyta, co to jest seks? Chłopak i dziewczyna się całują, pieszczą swoje ciało, k***sek wchodzi w Twoją muszelkę, jest wtedy bardzo miło i przyjemnie, pieści się wtedy cy***ki - cytuje wiadomości od pedofila do "11-latki" jeden z łowców. Złapany mężczyzna miał się umówić w hotelu w Zielonej Górze z małoletnią, ale się tam nie pojawił. Tłumaczył to awarią samochodu. Łowcy pedofilów dotarli jednak do Bielska, gdzie mężczyzna na co dzień mieszka. Przekazali go służbom. - Mężczyzna został zatrzymany procesowo. W tej sprawie są obecnie wykonywane czynności dochodzeniowo-śledcze przez pion kryminalny - przekazał lokalnemu portalowi Roman Szybiak, rzecznik bielskiej policji.

Sonda
Czy kary za pedofilię powinny być wyższe?
Tak łowcy pedofili zatrzymują zboczeńca w parku w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE