Bielsko-Biała. WPADŁ do sklepu, UKRADŁ piwo, POBIŁ ochroniarza! Jest poszukiwany [ZDJĘCIA]

2020-08-04 17:47 Rafał Strzelec
Bielsko-Biała. Sprawca brutalnego rozboju poszukiwany
Autor: Policja Bielsko-Biała

Policjanci z Bielska-Białej prowadza poszukiwania mężczyzny, który dokonał brutalnego rozboju w jednym ze sklepów przy ul. Partyzantów. Złodziej wpadł do "Biedronki", ukradł sześć piw, a gdy został schwytany na gorący uczynku przez ochroniarza, uderzył go pięścią w twarz, kopnął w głowę i uciekł! Komenda Policji w Bielsku-Białej udostępnia jego wizerunek.

Bielsko-Biała. Policja szuka sprawcy brutalnego rozboju

Do zdarzenia doszło 22 lipca około godz. 18.45. Widoczny na poniższych zdjęciach mężczyzna wpadł do sklepu sieci „Biedronka” przy ulicy Partyzantów 156. Ukradł sześc piw, po czym chciał uciec ze sklepu. Jednak ochroniarz pracujący w "Biedronce" próbował go zatrzymać. Niestety, trafił na wyjątkowego bandytę.

- Poszukiwany użył przemocy wobec interweniującego pracownika ochrony sklepu. Uderzył go z pięści w twarz oraz kopnął w głowę - informuje bielska komenda.

- Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem II Policji w Bielsku-Białej, ul. Kamińskiego 8, e-mail: kp2@bielsko.ka.policja.gov.pl, tel. 47 85 702 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55 - apelują policjanci.

ESKA Summer City - Stadion Śląski 2

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.