SKANDALICZNE ZACHOWANIE

Bielsko-Biała. Zasnął w pizzerii i ukradł pieniądze. Kilka dni później wrócił i zrobił to samo

2023-11-20 8:58

Powiedzenie "ucz się na własnych błędach" nie jest znane wszystkim - a na pewno nie wcielił go w życie mężczyzna, który w pizzerii w Bielsku-Białej postanowił dokonać kradzieży. Złodziej 6 września zasnął w pizzerii, a po przebudzeniu postanowił ją okraść. Niestety, zamiast refleksji, krótko później naszła go chęć na powielenie złego czynu!

Dwukrotnie okradł pizzerię. Za pierwszym razem zasnął w lokalu

Do zdarzenia doszło w dniach 6 i 11 września 2023 roku w Bielsku-Białej przy ul. Łagodnej, w tej samej pizzerii. Nieznany dotąd sprawca ubrany w czarne buty, ciemne spodnie oraz czarną bluzę z kapturem ukradł dokumenty i pieniądze, które znajdowały się w kasetce za barem. Jak ustaliła bielska policja, sprawca w nocy z 5 na 6 września 2023 roku zasnął w lokalu, a kiedy się obudził, dokonał kradzieży pieniędzy, po czym wyszedł przez okno pizzerii. Mężczyzna wrócił do lokalu prawdopodobnie przez to samo niezamknięte okno w nocy 11 września i dokonał kradzieży pieniędzy i dokumentów.

Policja o dwukrotnym złodzieju z pizzerii w Bielsku-Białej

- Publikujemy wizerunek mężczyzny, który dokonał kradzieży zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej ul. Składowa 2 pod nr tel. 47 857 01 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55. Zapewniamy anonimowość! - przekazała w komunikacie bielska policja.

Pijany ukradł porsche i celowo potrącił rowerzystę
Sonda
Czy widziałeś/aś złodzieja w sklepie?
Nasi Partnerzy polecają