Czy ktoś go rozpozna?

Bieruń. Leżał martwy bez palca na nieużytkach. W kieszeniach tylko sztućce. Policja prosi o pomoc

2022-09-20 15:04

Mundurowi z Bierunia opublikowali wizerunek mężczyzny, którego ciało zostało znalezione 2 marca 2010 roku w Bieruniu, na nieużytkach w pobliżu ulicy Macierzyńskiego. Policjanci podali szczegóły mogące ułatwić rozpoznanie zmarłego.

Policja z Bierunia opublikowała wizerunek denata. Jego ciało znaleziono 2 marca 2010 roku w Bieruniu na nieużytkach w pobliżu ulicy Macierzyńskiego. Wiadomo, że mężczyzna w momencie śmierci miał około 60 lat i 165 cm wzrostu. - Miał miażdżycę uogólnioną tętnic, przeszedł zabieg naurochirurgiczny, w związku z czym miał ubytek kości czaszki w okolicy skroniowo-potylicznej lewej. Ponadto przeszedł amputację palca dużego lewej stopy. Na zębach górnych i dolnych miał założony metalowy szkielet stomatologiczny - informują mundurowi.

Czytaj także: Gliwice: 41-letni kierowca wjechał w latarnię. W jego samochodzie były narkotyki

Wiemy również, że denat w momencie odnalezienia zwłok był ubrany w sweter koloru szarego z czarnymi paskami i wzorem czerwonych rombów oraz szare spodnie sztruksowe. W ich kieszeni znaleziono łyżkę z białym uchwytem i metalowy widelec. Ponadto na stopach miał założone buty marki reebok koloru białego. Wizerunek twarzy mężczyzny został wykonany w Instytucie Ekspertyz Sądowych. Poniżej można zobaczyć zdjęcia.

- Osoby mogące znać tożsamość tego mężczyzny proszone są o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu pod numerem 47 852 72 80 lub z najbliższą jednostką Policji - dzwoniąc na numer alarmowy 112 - czytamy w komunikacie.

Zobacz również: Katowice: Śmierć ciężarnej Marty w szpitalu. Kobieta pożegnała Wiktorka i odeszła. Wstrząsająca relacja męża

Spalone zwłoki mężczyzny na balkonie. Tragiczny pożar na warszawskim Bródnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE