Borowce. Kim jest Jacek Jaworek? Potwór zamordował własną rodzinę?!

2021-07-10 12:28
Borowce. Zamordował trzy osoby: rodziców i ich syna?
Autor: KMP Częstochowa Borowce. Zamordował trzy osoby: rodziców i ich syna?

Krwawy horror w spokojnej na co dzień, niewielkiej wsi Borowce (gm. Dąbrowa Zielona) pod Częstochową. Policja rozpoczęła obławę na Jacka Jaworka, 52-letniego mieszkańca Częstochowy. To on – zdaniem śledczych – mógł zamordować trzy osoby: rodziców i ich syna. Do zbrodni doszło w środku nocy z piątku na sobotę w domu w Borowcach (pow. częstochowski). Sprawca jest na wolności. Kim jest Jacka Jaworek, podejrzewany o popełnienie potrójnego zabójstwa? Dlaczego zamordował własną rodzinę, z którą mieszkał pod jednym dachem?!

Borowce (gm. Dąbrowa Zielona, pow. częstochowski). Spokojna, niewielka wieś, stała się miejscem zbrodni, jakiej w historii miejscowości nikt nie pamięta. W środku nocy doszło do brutalnego morderstwa. Zastrzeleni zostali rodzice i ich nastoletni syn. Policjanci wezwani do awantury domowej znaleźli ciała ofiar. Co tam się stało?! Policja i prokuratura szukają Jacka Jaworka, który zdaniem śledczych mógł być sprawcą tej zbrodni.

Borowce. Kim jest Jacek Jaworek? Trwają poszukiwania sprawcy

Jacek Jaworek to 52-letni mieszkaniec Częstochowy. Nieoficjalne informacje wskazują na to, że zbiegły mężczyzna może być uzbrojony i niebezpieczny. Wszystko wskazuje na to, że należał do najbliższej rodziny zamordowanych. Dlaczego pozbawił ich życia? Motywy jego działań pozostają na razie nieznane.

Częstochowscy policjanci na podstawie polecenia wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Myszkowie poszukują Jacka Jaworka, 52-letniego mieszkańca Częstochowy, podejrzanego o zabójstwo trzech osób – informują funkcjonariusze KMP w Czczęstochowie i publikują zdjęcia poszukiwanego mężczyzny.

Borowce: Brutalnie zamordował trzyosobową rodzinę?! Sprawca na wolności
Autor: KMP Częstochowa Borowce: Brutalnie zamordował trzyosobową rodzinę?! Sprawca na wolności

Trwa obława na poszukiwanego zabójcę z Borowców pod Częstochową.

Niewiele brakowało, a ofiar egzekucji w Borowcach byłoby jeszcze więcej. Drugi syn zamordowanych cudem uniknął śmierci. 13-latek zdołał uciec.

Borowce: 13-latek uciekł mordercy! Potrójne zabójstwo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE