Brutalne pobicie w Sosnowcu! Zostawili dzieci w wózkach i POCIĘLI mu twarz

2020-11-26 11:01
Brutalne pobicie w Sosnowcu! Zostawili dzieci w wózkach i POCIĘLI mu twarz
Autor: Policja Śląska Brutalne pobicie w Sosnowcu! Zostawili dzieci w wózkach i POCIĘLI mu twarz

Policjanci z Sosnowca szybko ustalili i zatrzymali dwóch sprawców pobicia młodego mężczyzny, do jakiego doszło na jednej z ulic dzielnicy Pogoń. Z nieustalonych przyczyn zaatakowali oni nieznanego sobie 23-latka. Pocięli mu twarz ostrym przedmiotem! Wszystkiemu przyglądały się kobiety i dzieci w wózkach, którzy towarzyszyli napastnikom.

Pobicie w Sosnowcu. Zaatakowali 23-latka przy kobietach i dzieciach

W sobotę, 21 listopada, do Komisariatu Policji II w Sosnowcu zgłosił się 23-letni mężczyzna, który zawiadomił o tym, że poprzedniego dnia został pobity na ulicy przez dwóch nieznanych sobie mężczyzn. Z jego relacji wynikało, że napastnicy, którym towarzyszyły kobiety z dziećmi w wózkach, z niewiadomych powodów zaatakowali go, kiedy próbował otworzyć drzwi kamienicy, w której mieszka. - Pokrzywdzony doznał ogólnych potłuczeń oraz rozcięcia nieznanym przedmiotem skóry twarzy - mówią policjanci. - Policjanci szybko podjęli czynności, dzięki którym potwierdzili, że przebieg zdarzenia był taki, jak przedstawiony przez pokrzywdzonego. Szybko również ustalili personalia i zatrzymali agresorów. Obaj mężczyźni w wieku 21 i 22 lat są mieszkańcami Sosnowca. Obaj usłyszeli już także zarzuty pobicia, a prokurator zdecydował o objęciu ich policyjnym dozorem. Grozić im może do 3 lat więzienia - relacjonują funkcjonariusze. 

Strażacy uratowali dziewczynę z tonącego auta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE