Burze w Polsce. Sprawdź, gdzie jest burza! [RADAR BURZOWY, MAPY]

2020-08-07 19:03 Rafał Strzelec
Gdzie jest burza? Sprawdź IMGW ostrzeżenia, radar burz online, mapa burz
Autor: pixabay.com Gdzie jest burza? Sprawdź IMGW ostrzeżenia, radar burz online, mapa burz

W najbliższych dniach w Polsce będą dominowały upały. Synoptycy przewidują, że najbliższe dni będą słoneczne. Jednak wedle prognoz możliwe jest, że w niektórych miejscach w naszym kraju będą mogły wystąpić burze. Jak sprawdzić, gdzie jest burza? Kiedy możemy się spodziewać burz w Polsce? Gdzie będą burze w naszym kraju? Czy dziś będzie burza? Sprawdź na se.pl.

Gdzie jest burza? Radar burz i opadów online [MAPY, PROGNOZA POGODY]

Sierpień zapowiada się upalnie. Meteorolodzy przewidują, że w najbliższych dniach temperatura będzie przekraczać 30 stopni Celsjusza niemal w całym kraju. Taka pogoda się się utrzymać kilka dni. Jednocześnie synoptycy prognozują wystąpienie lokalnych burz i intensywnych opadów deszczu, a nawet gradu. Jak sprawdzić, gdzie jest burza? Poniżej prezentujemy mapy, na których można sprawdzić, czy dziś będzie burza.

Radar burzowy online. Sprawdź, gdzie jest burza

Współcześnie dzięki wielu aplikacjom i stronom internetowym możemy na bieżąco obserwować zmieniającą się pogodę. Zobacz na żywo czy gdzieś w Twoim rejonie jest burza. Wystarczy wejść na mapę, wybrać odpowiednie ustawienia i sprawdzić, czy w najbliższych godzinach będzie burza.

Jak się chronić przed burzą? Wytyczne Rządowego Centrum Bezpieczeństwa

Szczególnie w okresie letnim, burze mogą nas złapać w drodze, podczas wyjazdu, ale także, kiedy siedzimy w domu. We wszystkich tych sytuacjach musimy pamiętać o zachowaniu podstawowych środków ostrożności, które czasem mogą uratować nam zdrowie i życie. Poniżej lista wytycznych Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, które radzą, jak zachować się w trakcie burzy.

Burza - poradnik RCB
Autor: RCB Burza - poradnik RCB
Burza w Lublinie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.