Był uwielbiany przez uczniów, przepadł jak kamień w wodę! Gdzie jest pan Eugeniusz?

2019-08-13 19:53 RS
Był uwielbiany przez uczniów, przepadł jak kamień w wodę! Gdzie jest pan Eugeniusz?
Autor: Policja Śląska

Szukają go policjanci, przyjaciele, uczniowie. Pan Eugeniusz Sikorski zaginął bez wieści. Każdy, kto go zna prosi, aby pomóc w poszukiwaniach. Ostatni raz był widziany 19 lipca.

- Miał dobry kontakt z uczniami. Zresztą jak wszyscy nauczyciele w tej szkole - byli dla uczniów, nie uczniowie dla nich. Uczył języka polskiego, prowadził "Teatr Nieduży" w II Liceum Ogólnokształcącym w Siemianowicach Śląskich. Zainspirował mnie do wybrania określonej drogi w życiu - mówi jedna z byłych uczennic Pana Eugeniusza.

Mężczyzna zaginął niemal miesiąc temu. 19 lipca był widziany po raz ostatni - przy siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Krakowskiej 138 w Katowicach, skąd oddalił się w nieznanym kierunku. Nikt nie wie, co działo się z nim później. 62-latka szuka policja, w mediach społecznościowych jego zdjęcia udostępniają byli uczniowie i jego przyjaciele z pracy. Każdy z Was może pomóc go odnaleźć! Wystarczy wzmożona czujność. Dla ułatwienia śląska policja podaje rysopis zaginionego.

- Rysopis: wzrost 175 cm, szczupłej budowa ciała, sylwetka lekko przygarbiona, wiek z wyglądu około 60 lat, włosy krótkie blond siwiejące, na twarzy zarost w postaci brody z wąsem. Zaginiony był ubrany w koszulkę z krótkim rękawem w kratę biało niebieską, szarą rozpinaną bluzę z kapturem, spodnie typu jeans koloru niebieskiego oraz buty mokasyny koloru brązowego z przeszyciem u góry. Mężczyzna posiadał przy sobie dużą torbę zakupową z uchwytami koloru czarnego, w której znajdowały się ubrania oraz drugą torbę czarną z lekarstwami i kosmetykami - podaje śląska policja.