40-latka chciała ZABIĆ męża tulipanem! Pocięła mu szyję. Krwawy finał libacji w Chorzowie

2021-03-03 8:19 Rafał Strzelec
Chorzów. 40-latka chciała zabić męża
Autor: Policja Chorzów Chorzów. 40-latka chciała zabić męża

Ale to była awantura! Podczas libacji w Chorzowie 40-letnia kobieta chciała zabić męża! Wzięła rozbitą butelkę i pocięła mu szyję. Potem uciekła z mieszkania. Zakrwawionego mężczyznę znaleźli policjanci. Trafił do szpitala. Wkrótce potem udało się także odszukać sprawczynię zdarzenia. Chorzowianka usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa i została tymczasowo aresztowana.

Chorzów. 40-latka chciała zabić męża. Krwawy finał libacji

Do zdarzenia doszło w niedzielę 28 lutego. W jednym z mieszkań w Chorzowie trwała suto zakrapiana alkoholem impreza. Nagle wydarzyło się coś nieoczekiwanego. 40-letnia kobieta zaatakowała męża rozbitą butelką! Raniła go w szyję. Potem uciekła z miejsca zdarzenia. Policjanci zostali zaalarmowani o cały zdarzeniu. - Do dyżurnego chorzowskiej komendy zadzwonił mężczyzna i powiadomił, że jego sąsiad leży zakrwawiony w swoim mieszkaniu. Na miejsce natychmiast pojechali mundurowi z chorzowskiej komendy oraz zespół ratowników medycznych. Po wejściu do mieszkania w jednym z pomieszczeń zauważyli leżącego na podłodze mężczyznę z obrażeniami szyi. Rannym zajęli się ratownicy, którzy po udzieleniu pierwszej pomocy przewieźli go do szpitala - podają chorzowscy policjanci.

Mundurowi ruszyli na poszukiwania 40-letniej kobiety. W kilka godzin po mrożącym krew w żyłach ataku agresorkę namierzył dzielnicowy z chorzowskiej „jedynki”. - Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie jej zarzutu usiłowania zabójstwa. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd podjął decyzję o jej tymczasowym aresztowaniu. Za popełnione przestępstwo grozi jej nawet dożywotni pobyt w więzieniu - podsumowuje chorzowska policja.

Matka dzieci, które trafiły do domu dziecka: marzę by przyjechały na Wielkanoc. Muszę uzbierać 640 zł
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE