ATAK DZIKA w Zabrzu! Zwierzę pogryzło przechodnia! RZUCIŁO się na policjantów. Dramatyczna walka [WIDEO]

2021-03-03 7:26
ATAK DZIKA w Zabrzu! Rozsierdzone zwierzę pogryzło przechodnia! Padły strzały. Przerażające nagranie [WIDEO]
Autor: SE.PL/Czytelnik ATAK DZIKA w Zabrzu! Rozsierdzone zwierzę pogryzło przechodnia! Padły strzały. Przerażające nagranie [WIDEO]

Atak dzika w Zabrzu. We wtorek około godz. 7.00 rano przy ul. Wolności 124 policjanci interweniowali w sprawie dzika, który został potrącony przez samochód osobowy. Rozjuszone zwierzę zaatakowało przechodnia, gryząc go w nogę. Gdy policjanci dotarli na miejsce, oni również stali się celem ataku. Jeden z mundurowych powstrzymał dzika z pomocą broni palnej. Oddał cztery strzały. Zwierzę nie żyje. Super Express dotarł do mrożącego krew w żyłach nagrania z tej niebezpiecznej interwencji zabrzańskich policjantów.

Atak dzika w Zabrzu. Zwierze ugryzło przechodnia i zaatakowało policjantów

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 7.00 przy ul. Wolności 124, nieopodal przedszkola. Dzik został potrącony przez samochód osobowy. Rozjuszone zwierzę zaatakowało jednego z przechodniów. Ugryzło go w nogę. Rana była bardzo dotkliwa. Na miejsce przyjechali policjanci. - Gdy dojechali, podeszli bliżej, a rozjuszone zwierzę rzuciło się na nich. Wówczas policjanci, z uwagi na bezpośrednie zagrożenie życia i zdrowia osób postronnych, użyli broni, oddając cztery strzały w kierunku dzika. Zwierzę zostało zastrzelone - mówił nam Sebastian Bijok, oficer prasowy zabrzańskiej komendy. Sytuacja była bardzo niebezpieczna, bowiem ten obszar jest bardzo gęsto zaludniony. Dzik stanowił zagrożenie zdrowia i życia pobliskich mieszkańców.

Atak dzika w Zabrzu. Nagranie mrozi krew w żyłach

Super Express dotarł do mrożącego krew w żyłach nagrania, na którym widać policyjną interwencję. Możemy zobaczyć na nim leżącego na trawniku, rannego 61-latka. Gdy tylko policjanci wyszli z radiowozu, dzik rozpędził się i pobiegł w ich stronę. Na szczęście sprawnym policjantom udało się uniknąć jego uderzenia. Gdy zwierzę po raz kolejny zaczęło szarpać poszkodowanego przechodnia, jeden z mundurowych wyciągnął broń. Oddał aż cztery strzały! Za każdą kulą, jaką dostał, słabł, ale w końcu mocno trzymał się na nogach. W końcu sytuację udało się opanować. Zobaczcie nagranie.

WŚCIEKŁY DZIK rozszarpał na strzępy nogę przechodnia! PADŁY STRZAŁY! Dramatyczne chwile w Zabrzu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE