Tragiczny wypadek

24-letni kierowca wyjechał wprost na czołówkę z tirem. Zginął na miejscu. Tragedia w Ciągowicach

2022-08-11 7:55

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 796 w Ciągowicach w powiecie zawierciańskim. Kierowca samochodu osobowego zginął po zderzeniu z ciężarówką. Jak się okazało miał 24 lata. Kierowca z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni i doprowadził do wypadku.

Tragiczny wypadek w miejscowości Ciągowice w powiecie zawierciańskim. W czwartek (11 sierpnia) przed godz.7.00 rano doszło tam do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego. - W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca osobówki - mówi sierż. Konrad Kluza z KMP w Zawierciu. - Na miejscu pracował prokurator. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku. Wiadomo, że kierowca ciężarówki był trzeźwy - dodaje policjant. Droga wojewódzka nr 796 była zablokowana.

Wiemy już, że 24-letni kierowca osobowego mitshubishi uderzył w pojazd marki mercedes. W wyniku zdarzenia zginął na miejscu. Na razie nie wiadomo, dlaczego zjechał na przeciwległy pas i doprowadził do zderzenia z ciężarówką. To wyjaśnią policyjne czynności.

Czytaj również: Matka i córka znalezione w kałuży krwi! Podwójne zabójstwo w Gruszewni

Policyjny pościg za motocyklistą ulicami Torunia. 41-latek trafił za kraty
Nasi Partnerzy polecają