Ciężarówka staranowała auto Natalii. 23-latka zginęła na miejscu. Strażacy w żałobie [ZDJĘCIA]

2020-06-05 12:41 RS

Wracamy do dramatycznego wypadku na DK 78 między Kromołowem i Żerkowicami, do którego doszło 4 czerwca po południu. W wyniku zdarzenia zginęła 23-letnia Natalia, na co dzień pracowniczka cywilnym Komendy Powiatowej PSP w Zawierciu i należała do OSP Szczekociny. Strażacy są w żałobie.

O tym wstrząsającym zdarzeniu pisaliśmy już wczoraj. 4 czerwca po południu na drodze między Kromołowem a Żerkowicami w powiecie zawierciańskim doszło do dramatycznego wypadku.

- Do zdarzenia doszło na trasie pomiędzy Kromołowem a Żerkowicami. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy osobowe i ciężarówka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że23-latka, najechała na tył zatrzymanego bmw, którego kierowca czekał na możliwość kontynuowania jazdy. Następnie kobieta zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z pojazdem ciężarowym marki scania - informowała Marta Wnuk z zawierciańskiej komendy.

Niestety, 23-letnia kierująca nie miała szans na przeżycie. Zginęła na miejscu. Okazało się, że ofiarą wypadku jest Natalia, 23-latka ze Szczekocin, na co dzień członkini miejscowego OSP, na co dzień pracująca w Komendzie Powiatowej PSP w Zawierciu.

Strażacy w żałobie. Wzruszające pożegnanie

Strażacy z OSP w Szczekocinach są w żałobie. W serwisie Remiza.pl ukazał się krótki i wzruszający wpis dotyczący tej tragedii. - Dzisiaj odeszła od nas druhna Natalia, bywalczyni naszego czatu, znajoma, przyjaciółka wielu osób. Pracownica Komendy Powiatowej w Zawierciu. Miała 23 lata - czytamy we wpisie.

- Przychodzi taka chwila, że czas, świat zatrzymuje się przez chwilę w miejscu. Po to, aby wspomnieć kogoś, kto był i sporo dobrego zrobił na tym świecie, mimo młodego wieku. Na co dzień mamy do czynienia ze śmiercią, jednak ciężko nam, gdy umiera ktoś z naszego otoczenia. Wyrazy współczucia dla wszystkich bliskich, dla OSP Szczekociny i całej reszty. Jeszcze się wszyscy spotkamy - napisali strażacy.

Policjanci ustalają obecnie przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Wybudowali pomnik komarowi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.