Ciężarówka staranowała auto Natalii. 23-latka zginęła na miejscu. Strażacy w żałobie [ZDJĘCIA]

2020-06-05 12:41

Wracamy do dramatycznego wypadku na DK 78 między Kromołowem i Żerkowicami, do którego doszło 4 czerwca po południu. W wyniku zdarzenia zginęła 23-letnia Natalia, na co dzień pracowniczka cywilnym Komendy Powiatowej PSP w Zawierciu i należała do OSP Szczekociny. Strażacy są w żałobie.

O tym wstrząsającym zdarzeniu pisaliśmy już wczoraj. 4 czerwca po południu na drodze między Kromołowem a Żerkowicami w powiecie zawierciańskim doszło do dramatycznego wypadku.

- Do zdarzenia doszło na trasie pomiędzy Kromołowem a Żerkowicami. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy osobowe i ciężarówka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że23-latka, najechała na tył zatrzymanego bmw, którego kierowca czekał na możliwość kontynuowania jazdy. Następnie kobieta zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z pojazdem ciężarowym marki scania - informowała Marta Wnuk z zawierciańskiej komendy.

Niestety, 23-letnia kierująca nie miała szans na przeżycie. Zginęła na miejscu. Okazało się, że ofiarą wypadku jest Natalia, 23-latka ze Szczekocin, na co dzień członkini miejscowego OSP, na co dzień pracująca w Komendzie Powiatowej PSP w Zawierciu.

Strażacy w żałobie. Wzruszające pożegnanie

Strażacy z OSP w Szczekocinach są w żałobie. W serwisie Remiza.pl ukazał się krótki i wzruszający wpis dotyczący tej tragedii. - Dzisiaj odeszła od nas druhna Natalia, bywalczyni naszego czatu, znajoma, przyjaciółka wielu osób. Pracownica Komendy Powiatowej w Zawierciu. Miała 23 lata - czytamy we wpisie.

- Przychodzi taka chwila, że czas, świat zatrzymuje się przez chwilę w miejscu. Po to, aby wspomnieć kogoś, kto był i sporo dobrego zrobił na tym świecie, mimo młodego wieku. Na co dzień mamy do czynienia ze śmiercią, jednak ciężko nam, gdy umiera ktoś z naszego otoczenia. Wyrazy współczucia dla wszystkich bliskich, dla OSP Szczekociny i całej reszty. Jeszcze się wszyscy spotkamy - napisali strażacy.

Policjanci ustalają obecnie przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Wybudowali pomnik komarowi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE