Czechowice-Dziedzice: Lotto co tydzień robi przelew na jego konto. Co za szczęściarz!

2021-04-21 9:38 Bartosz Wojsa
Czechowice-Dziedzice: Lotto co tydzień robi przelew na jego konto. Co za szczęściarz!
Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Czechowice-Dziedzice: Lotto co tydzień robi przelew na jego konto. Co za szczęściarz!

Mieszkaniec miejscowości Czechowice-Dziedzice w województwie śląskim cieszy się niebywałym szczęściem. Dostaje od lotto co tydzień pieniądze! Środki wpływają prosto na jego konto. To efekt wygranej, którą zgarnął przy okazji grania w lotto. Teraz taką sumkę będzie otrzymywał przez cały rok. To kolejne zwycięstwo w kolekturze na terenie województwa śląskiego.

W kolekturze lotto znajdującej się przy ul. Kołłątaja 4 w Czechowicach-Dziedzicach w województwie śląskim padła niemała wygrana. Szczęśliwiec będzie otrzymywał 600 złotych co tydzień przez rok! Wyniki ogłoszono 15 kwietnia 2021 roku. Ktoś musiał się tam bardzo ucieszyć, bo taki przelew - w przeliczeniu na miesięczną kwotę - wynosić będzie około 2400 złotych. Dla wielu osób to praktycznie miesięczna pensja! To nie pierwsza duża wygrana w lotto w Śląskiem. Niedawno pisaliśmy o zwycięstwie w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie ktoś wydrapał kolosalną kwotę w Lotto. Był w szoku, gdy zobaczył przelew. O innych wygranych przeczytacie również tutaj: Żywiec: Olbrzymia wygrana w lotto. Szczęśliwiec będzie dostawał tę kwotę co tydzień! oraz tutaj: Lotto: Wielkie wygrane w Bielsku-Białej i Bytomiu. Zwycięzcy mogą spać na pieniądzach.

Super Raport 20.04 (Goście: Prof. Marcin Matczak - WPiA UW, Jan Strzeżek - Porozumienie, gen. Waldemar Skrzypczak) Sedno Sprawy: Jacek Sasin
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE