Rzucił się na kobietę i próbował ją zgwałcić?! Policja szuka tego mężczyzny [ZDJĘCIA]

2020-12-16 13:41

Policjanci, za zgodą prokuratury w Rybniku, publikują wizerunek mężczyzny, który jest podejrzewany o usiłowanie doprowadzenia do obcowania płciowego z pokrzywdzoną kobietą. Rzucił się na nią! Próbował ją zgwałcić?! Doniesienia policjantów są szokujące. Rozpoznajecie tego mężczyznę? Zobaczcie zdjęcia!

Napaść w Czerwionce-Leszczynach. Ten mężczyzna mógł próbować zgwałcić kobietę

Policjanci w Rybniku przekazali, 5 grudnia 2020 roku nieznany mężczyzna w wieku około 35-45 lat, około godziny 20:30, w rejonie targowiska miejskiego w Czerwioce-Leszczynach przy ulicy 3 Maja, poprzez użycie siły fizycznej wobec pokrzywdzonej usiłował doprowadzić do obcowania płciowego. - Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, którego kamery zarejestrowały podejrzewanego mężczyzny. W przypadku rozpoznania mężczyzny zamieszczonego na zdjęciach, prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach tel. 47 85 577 10 lub śledczymi tel. 47 85 577 24. Informację można również przesłać mailowo: czerwionka-leszczyny@rybnik.ka.policja.gov.pl - przekazują rybniccy funkcjonariusze. Zobaczcie zdjęcia w powyższej galerii!

Napaść w Czerwionce-Leszczynach. Rysopis poszukiwanego mężczyzny

Rysopis: mężczyzna w wieku około 35-45 lat, sylwetka normalna, posługiwał się poprawną polszczyzną. Ubrany był w kurtkę w kratę szaro-czarną, z ciemnym kapturem obszytym futerkiem, spodnie koloru ciemnego, buty typu adidas, pod kurtką bluza bądź sweter koloru czerwonego, na głowie czapka z daszkiem – granatowa lub niebieska marki "Nike". Na twarzy brak zarostu. Mężczyzna najprawdopodobniej utykał na jedną nogę. Z miejsca zdarzenia mężczyzna zabrał torbę podróżną kobiety koloru czarnego z wstawkami czerwonymi po bokach i oddalił się w kierunku ulicy 3 Maja, a następnie w pobliskie bloki. W torbie znajdowały się dwa swetry, spodnie pokrzywdzonej oraz portfel, który został odnaleziony w rejonie banku przy ulicy Furgoła.

Policjant nigdy nie miał prawa jazdy, a od lat jeździł radiowozem. Karał innych za wykroczenia!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE