Człowiek-pirania w Będzinie! Ugryzł 13-latkę w autobusie

2021-09-20 21:00
Będzin. Mężczyzna ugryzł 13-latkę w autobusie
Autor: pixabay.com Będzin. Mężczyzna ugryzł 13-latkę w autobusie

Szokujące zdarzenie w Będzinie. W jednym z autobusów komunikacji publicznej doszło do nietypowego zajścia. Policjanci otrzymali informację, że jeden z pasażerów... ugryzł 13-latkę. Powód? Mężczyzna najpierw wyrwał dziewczynce telefon. Gdy doszło do szarpaniny, użył zębów jako broni!

Dantejskie sceny w Będzinie. W jednym z autobusów doszło do... pogryzienia 13-latki! Jak podaje Komenda Miejska Policji zdarzenia miało miejsce, kiedy dziewczynka wracała ze zbiórki harcerskiej. Podszedł do niej 37-letni mężczyzna i wyrwał jej z ręki telefon. Gdy doszło do szarpaniny, napastnik wykorzystał swoje uzębienie przeciwko 13-latkce. Ugryzł ją, zabrał urządzenie i uciekł z pojazdu. Na szczęście szybko wpadł w ręce mundurowych. Trafił do policyjnego aresztu. -37-latek odpowie za kradzież rozbójniczą i naruszenie nietykalności 13-latki oraz znieważenie interweniujących policjantów. Grozi mu za to kara do 10 lat więzienia - podaje policja w Będzinie.

Ukradli kawę wartą tysiąc złotych. Szuka ich policja z Torunia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE