Dąbrowa Górnicza: 22-latek wpadł w ręce policji. Miał sporo "towaru" [ZDJĘCIA]

2019-10-28 8:51 RS

Policyjny śledczy z Dąbrowy Górniczej mają nosa. W ostatnim czasie co chwilę w ich ręce wpadają przestępcy, którzy trudnią się m.in. handlem nielegalnymi substancjami. Tym razem wpadł 22-latek, który miał sporą ilość narkotyków.

Policjanci z wydziału kryminalnego dąbrowskiej policji zatrzymali tym razem 22-letniego mężczyznę, który w swoim samochodzie mieszkaniu trzymał sporą ilość amfetaminy. Chodzi o przeszło 11 tys. działek dilerskich oraz marihuanę, którą można podzielić na ponad 500 porcji.

Jak podaje dąbrowska komenda w minioną sobotę na wniosek śledczych Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej tymczasowo aresztował mężczyznę. Za "posiadanie znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych" mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.

To nie pierwsza zatrzymania w związku z narkotykowym interesem na terenie miasta. Na początku października śledczy z Dąbrowy Górniczej zatrzymali m.in. dwóch mężczyzn w wieku 33 i 39 lat, u których znaleziono spore ilości amfetaminy i marihuany, a także 30-letniego kierowcę, który trzymał w aucie 1470 działek dilerskich amfetaminy oraz 7 porcji marihuany. Z kolei pod koniec września w ręce stróżów prawa wpadli dwaj mężczyźni w wieku 24-26 lat. Obaj zostali zatrzymani w swoich mieszkaniach.