Dawid i Adrian zginęli od strzałów w głowy. Zaplanowali własną śmierć? "Bierzemy więcej hipotez pod uwagę"

2021-12-21 21:44
Tajemnicza śmierć młodych mężczyzn. Co się stało przy autostradzie A1?
Autor: POLICJA Tajemnicza śmierć młodych mężczyzn. Co się stało przy autostradzie A1?

Są wstępne wyniki sekcji zwłok Dawida i Adrian. Ich ciała zostały znalezione w ubiegłym tygodniu przy autostradzie A1 w Świętoszowicach. Czy młodzi mężczyźni zaplanowali własną śmierć? Prowadzone przez prokuraturę śledztwo toczy się w sprawie zabójstwa, jednak to nie jedyna hipoteza śledczych. Znamy nowe fakty i szczegóły tego makabrycznego odkrycia.

Dawid i Adrian zginęli od strzałów w głowy. Zaplanowali własną śmierć?

Ciała Dawida i Adriana znaleziono z ranami postrzałowymi głowy w ubiegłym tygodniu w pobliżu autostrady A1 w Świętoszowicach. Młodzi mężczyźni zaplanowali własną śmierć? Dotarliśmy do przerażających faktów.

Jak poinformowała we wtorek 21 grudnia rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gliwicach Joanna Smorczewska, przyczyną śmierci obu mężczyzn były rany postrzałowe głowy. To wstępne wyniki sekcji zwłok, zlecono bowiem jeszcze toksykologię i histopatologię.

Dawid i Adrian znali się wcześniej, obaj grali w gry komputerowe. Okłamali także swoje rodziny.

Zaginięcie 20-letniego Dawida zgłosiła jego matka, gdy ten 14 grudnia nie wrócił na noc, choć zapowiedział, że wróci koło godziny 21. Według relacji kobiety, jej syn wrócił z pracy i powiedział, że umówił się z kolegą. Tym kolegą był starszy o rok Adrian.

Policjanci ustalili, że Dawid nie chodził do pracy od 1 grudnia. Gdy dotarli do rodziny Adriana, okazało się, że nie ma go w domu od 9 grudnia. Jego bliscy byli przekonani, że wyjechał do Holandii do pracy. Dzień później śledczy odnaleźli samochód 21-latka, a w nim między innymi opakowanie po broni, kurtę, czapkę. Dzień później odnaleziono ciała mężczyzn.

W gliwickiej prokuraturze toczy się śledztwo w sprawie zabójstwa. Jednak śledczy biorą też pod uwagę inne hipotezy. Jakie? Tego prokuratura nie ujawnia.

Obiecałam Kamilkowi, że osoba odpowiedzialna za jego śmierć odpowie za nią
Sonda
Grasz w gry komputerowe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE