Dawid Podsiadło

i

Autor: AKPA

Z życia gwiazd

Dawid Podsiadło i jego życie uczuciowe znów jest na tapecie. Z kim artysta spotykał się do tej pory?

2023-09-14 14:54

Jest obecnie najpopularniejszym polskim artystą i bez problemu wyprzedaje stadionowe koncerty, ale bardzo chroni swoje życie prywatne. Dawid Podsiadło zbyt dużo nie mówi o swoich związkach. Ten temat znów pojawił się w przestrzeni medialnej. Wygląda na to, że twórca wokalista spotyka się z aktorką Marią Dębską. A z kim umawiał się w przeszłości?

Z kim spotykał się Dawid Podsiadło?

Dawid Podsiadło bardzo chroni swoją prywatność i w przestrzeni medialnej nie potwierdza raczej miłosnych plotek. Nie opowiada zbyt dużo o swoim życiu uczuciowym i obecnych związkach. 

Ostatnio w mediach znów jest głośno, w tym aspekcie, o artyście. A to wszystko za sprawą jego potencjalnego związku z aktorką Marią Debską, która znana jest m.in. z głównej roli w filmie o Kalinie Jędrusik. 

Portal "ShowNews" informował, że Podsiadło był widziany z Dębską na koncercie brytyjskiego zespołu alt-J, który odbył się w Warszawie. W sieci pojawiło się zresztą nagranie, na którym widać, jak para nie szczędzi sobie czułości. Plotki, które krążą od sierpnia. w tym temacie zaczęły narastać. 

Nie tak dawno Maria Dębska została zapytana przez reporterkę "Pudelka" o jej potencjalny związek z artystą. Aktorka odpowiedziała krótko: "Wolałabym nie komentować swojego prywatnego życia". Dodała jednak, że jest obecnie szczęśliwa.

W przeszłości Podsiadło publicznie pokazywał się jedynie z Eweliną Cnotą, z którą spotykał się jeszcze na początku swojej kariery. Nie oznaczało to jednak, że wokalista nie był w mediach łączony z innymi kobietami. A z kim dokładnie? Tego dowiecie się z poniższej galerii: 

Listen on Spreaker.