Do kiedy noszenie maseczek w województwie śląskim? Luzowanie obostrzeń na Śląsku

2021-04-21 13:37 Rafał Strzelec
Maseczki
Autor: Mircea Iancu / CC0 / pixabay.com

Konferencja ministra zdrowia, 21.04.2021. Luzowanie obostrzeń. 21 kwietnia rząd przedstawi listę nowych obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa w Polsce. Najprawdopodobniej dojdzie do regionalizacji restrykcji w zależności od sytuacji epidemiologicznej w danym województwie. Wiele wskazuje na to, że rząd zdecyduje się na luzowanie obostrzeń. Wiele osób czeka na to, aż będzie można zdjąć maseczki na zewnątrz. Tym bardziej, że dni są coraz cieplejsze, a zasłanianie nosa i twarzy jest coraz bardziej uciążliwe. Do kiedy będzie trzeba nosić maseczki w województwie śląskim? Czytaj na se.pl.

Konferencja ministra zdrowia, 21 kwietnia. Luzowanie obostrzeń. Do kiedy maseczki obowiązkowe na Śląsku?

Konferencja ministra zdrowia dotycząca luzowania obostrzeń odbędzie się 21 kwietnia (środa). Tego dnia dowiemy się, jakie rząd podjął decyzje w sprawie restrykcji związanych z epidemią koronawirusa w Polsce. Wedle wstępnych zapowiedzi rozważana jest regionalizacja obostrzeń. To oznacza, że w poszczególnych województwach luzowanie obostrzeń będzie przebiegało w innym tempie. Jakie będą decyzje rządu w sprawie województwa śląskiego? Do kiedy będzie trzeba nosić maseczki na Śląsku? Minister zdrowia Adam Niedzielski nie przekazał konkretnych informacji na ten temat w tej sprawie. Wiadomo, że obostrzenia w województwie śląskim zostały przedłużone do 28 kwietnia, więc noszenie maseczek nadal jest obowiązkowe.

Współwłaściciel niszczy mi życie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE