DRAMAT Piasta Gliwice! Odpadli z el. Ligi Mistrzów w ostatnich minutach!

Autor: pixabay.com DRAMAT Piasta Gliwice! Odpadli z el. Ligi Mistrzów w ostatnich minutach!

DRAMAT Piasta Gliwice! Mistrzowie Polski odpadli z el. Ligi Mistrzów w ostatnich minutach!

2019-07-17 21:53

Piast Gliwice odpadł w 1 rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Gliwiczanie przegrali rewanżowe spotkanie z BATE Borysów 1:2.

Piast Gliwice zremisował na wyjeździe w pierwszym spotkaniu na Białorusi 1:1. Rewanż rozpoczął się spokojnie - obie drużyny nie forsowały tempa. W 21. minucie gliwiczanie wreszcie wyszli na prowadzenie. Dośrodkowanie Joela Valencii z lewego skrzydła wykorzystał Jakub Czerwiński, który umieścił piłkę głową w bramce.

Aż do 82. minuty goście NIE ODDALI celnego strzału na bramkę. Dopiero kilka minut przed końcem Frantisek Plach faulował w polu karnym swojego rywala. Do piłki podszedł Hervaine Moukan i pewnie pokonał golkipera gospodarzy. Taki wynik dawał dogrywkę, ale na 3 minuty przed końcem meczu gola na 1:2 dla gości strzelił Zakhar Volkov.

Piast odpadł z eliminacji Ligi Mistrzów, ale będzie kontynuował przygodę w europejskich pucharach - w 2. rundzie el. Ligi Europy.

Moda dla kobiet bez przepłacania! Sprawdź wszystkie rabaty i promocje na ORSAY kody rabatowe.