Dramat w Chorzowie. Policjanci znaleźli ciało 15-latki w wannie!

i

Autor: pixabay.com

Chorzów. STRASZNA śmierć 15-latki! Utopiła się we własnej wannie

2020-10-16 8:10

Dramat w Chorzowie. 15 października wieczorem w jednym z mieszkań przy ul. Karpińskiego ratownicy podjęli interwencję w sprawie 15-latki, która nagle straciła przytomność. Nastolatka leżała w wannie. Niestety, mimo reanimacji dziewczyna zmarła. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną zdarzenia. Wstępne informacje mówiły o śmierci w wyniku zatrucia tlenkiem węgla, ale policja ma już zupełnie inną wersję.

Do zdarzenia doszło 15 października około godz. 22.00 w Chorzowie przy ul. Karpińskiego. Jak podaje Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego 15-latka straciła przytomność w wannie, a powodem wedle zgłoszenia miał być ulatniający się tlenek węgla. Po przyjeździe na miejsce ratowników medycznych podjęto natychmiastową reanimację. Niestety, dziewczyny nie udało się uratować.

- Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, ratownicy prowadzili już reanimację. Niestety, 15-latki nie udało się uratować. Pomiary tlenku węgla nie wykazały jednak jego obecności. Prócz pomiarów nasze działania polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia - mówi kpt. Tomasz Szymański z chorzowskiej straży pożarnej.

Sprawę śmierci 15-latki bada policja. Wedle wstępnych ustaleń doszło do nieszczęśliwego wypadku. - Najprawdopodobniej 15-latka zasłabła podczas kąpieli w wannie i się utopiła. Na miejscu nie było piecyka gazowego. Czynności w tej sprawie nadal trwają - mówi  Arkadiusz Bień z chorzowskiej komendy.

Wybuch w Będzinie