Dźgał żonę nożem bez opamiętania! Krwawy finał awantury w Sosnowcu

2020-11-20 15:09 Rafał Strzelec
Dźgał żonę nożem bez opamiętania! Krwawy finał awantury w Sosnowcu
Autor: pixabay.com

W czwartek pisaliśmy o mężczyźnie, który złamał swojej żonie nogę. Okazuje się, że w Sosnowcu znalazł się kolejny delikwent, któremu tak burzyła się krew w żyłach, że zaatakował bez opamiętania swoją małżonkę. W trakcie domowej awantury mężczyzna chwycił za nóż i wbił go kilkukrotnie w ciało kobiety. 25-latek odpowie za usiłowanie zabójstwa.

Do zdarzenia doszło 16 listopada. Mieszkanka Sosnowca zaalarmowała policjantów, że w jednym z mieszkań doszło do awantury domowej, a zakrwawiona sąsiadka poprosiła ją o pomoc. Mundurowi udali się na miejsce zdarzenia. Okazało się, że kobieta dostała kilka ciosów nożem. - Sprawcą zdarzenia był jej 25-letni małżonek. Mężczyzna w trakcie awantury domowej zaatakował kobietę nożem. Zadał jej kilka ciosów w brzuch i klatkę piersiową. Obrażenia były poważne. Na szczęście nie ma zagrożenia życia kobiety - mówi nam Sonia Kepper z sosnowieckiej policji.

Ruda Śląska. Rozwalił samochód na zakręcie mistrzów! A potem sobie uciekł [WIDEO]

Mąż-nożownik zarzut usiłowania zabójstwa żony. - Sąd, po rozpoznaniu sprawy, zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na trzy miesiące - podaje sosnowiecka komenda. Mężczyzna nigdy do tej pory nie był karany. Ale teraz za swój atak na małżonkę może spędzić nawet dożywocie.

Katowice: Pan Jan umierał w samotności. Karetka nie przyjechała na pomoc

To nie jedyny przykład małżeńskich awantur w Sosnowcu w ostatnim czasie, gdy ofiarą krewkiego bandyty staje się jego własna małżonka. W czwartek pisaliśmy o sadyście, który złamał nogę niepełnosprawnej żonie. Możecie o tym przeczytać tutaj: KANALIA! Złamał niepełnosprawnej żonie nogę! Sadysta z Sosnowca był bezwzględny.

Pochowali ojca w worku