Eurojackpot. Na Śląsku ktoś wygrał 200 mln zł. W tym powiecie jest nowy milioner

i

Autor: jch Eurojackpot. Na Śląsku ktoś wygrał 200 mln zł. W tym powiecie jest nowy milioner

Eurojackpot. Na Śląsku ktoś wygrał 200 mln zł! Nowe fakty o rekordowej wygranej

2021-08-14 13:42

Kumulacja Eurojackpot rozbita! Gracze z Finlandii i Polski podzielili się główną wygraną. W naszym kraju jest więc nowy milioner. Totalizator Sportowy zdradził, że szczęśliwy zakład został zawarty w woj. śląskim.

Totalizator Sportowy poinformował, że pieniądze trafią do mieszkańca powiatu bieruńsko-lędzińskiego (województwo śląskie). Gracz zawarł kilka zakładów metodą na chybił trafił. Podobnie jak w przypadku poprzednich dwóch wygranych I stopnia w Eurojackpot w Polsce, Totalizator Sportowy nie będzie ujawniał nazwy miejscowości. Chodzi o względy bezpieczeństwa. Przypominamy, w piątek 13 sierpnia w Eurojackpot wylosowano liczby: 4, 31, 39, 43, 46 oraz 1, 4. Najwyższą do tej pory wygraną w Polsce w Eurojackpot było 193 miliony złotych. Udało się to w 2019 roku. Wygraną odnotowano w jednej z miejscowości powiatu piotrkowskiego w województwie łódzkim. Druga najwyższa wygrana w wysokości 96 mln zł padła 11 września 2020 roku w powiecie pruszkowskim.

EUROJACKPOT: Wygrana III stopnia w Polsce! Ktoś zgarnął ponad 892 tys. złotych
Sonda
Czy grasz w Eurojackpot?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają