Taśma policyjna

i

Autor: materiały policji / zdjęcie poglądowe

Zaginiony nastolatek

Gdzie jest Dawid z Rudy Śląskiej? Szuka go specjalna grupa poszukiwawcza

2023-03-13 14:57

Zaginął 19-letni Dawid z Rudy Śląskiej. Chłopak zaginął 6 marca i od tamtej pory nie dał znaku życia. Jego mama opublikowała ostatnie nagranie, na którym widać nastolatka. Jego telefon przestał odpowiadać. Ostatnio logował się w okolicach Paniówek i właśnie tam w niedzielę prowadzone były działania poszukiwawcze. Niestety, po dwóch tygodniach okazało się, że chłopak nie żyje.

Zaginął nastolatek z Rudy Śląskiej. Tragiczny finał

Aktualizacja:

Niestety, 19-letni Dawid nie żyje. W niedzielę 19 marca znaleziono jego ciało. Bliskim przekazujemy wyrazy współczucia.

Wcześniej pisaliśmy:

W niedzielę, 12 marca Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza Knurów prowadziła zakrojone na szeroką skalę poszukiwania 19-letniego Dawida  z Rudy Śląskiej. Chłopak wyszedł ze szkoły i wszelki ślad po nim zaginął. Od poniedziałku 6 marca nie ma z nim żadnego kontaktu. 

Ostatnio jego telefon logował się w okolicach Paniówek. Właśnie w tym miejscu członkowie grupy poszukiwawczej przeczesywali trudny teren leśny poprzecinany strumykami i zalewiskami. Dawid mieszka w Rudzie Śląskiej w dzielnicy Halemba. Na co dzień uczęszcza do Zespołu Szkół nr 2. Jego niedzielne poszukiwania koordynowane były przez policję z Rudy Śląskiej.

- Zostało przeszukane 417 h terenu - pieszo i za pomocą drona, zarówno wskazanego przez policję, jak i wyznaczonego przez naszego planistę. W poszukiwaniach wzięło udział 12 ratowników z naszej grupy oraz wolontariusze, którym dziękujemy za współpracę. Osoba zaginiona nie została odnaleziona - informuje Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza Knurów.

Sonda
Czy kiedykolwiek pomagałeś/aś w szukaniu zaginionych osób?
Nasi Partnerzy polecają