Policja

i

Autor: Pixabay.com

Nastolatek zaginął

Gdzie jest Tymoteusz? 15-latek wyszedł w środku nocy bez telefonu i dokumentów

2023-12-10 18:47

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 15-letniego Tymoteusza. Młody jastrzębianin 6 grudnia wyszedł z domu i do niego nie powrócił. Zaniepokojona rodzina poprosiła o pomoc policjantów. W działania poszukiwawcze zaangażowali się mundurowi nie tylko ze Śląska. Chłopiec został odnaleziony na terenie województwa dolnośląskiego.

Policja poszukuje zaginionego 15-latka. Gdzie jest Tymoteusz Wolański?

AKTUALIZACJA: 

W niedzielę, 10 grudnia o godzinie 19:00, mundurowi z województwa dolnośląskiego odnaleźli poszukiwanego. Jest cały i zdrowy.

15-letni Tymoteusz około godz. 2:40 w nocy z 5 na 6 grudnia wyszedł z domu i nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. W chwili zaginięcia Tymoteusz Wolański był ubrany w czarne, długie spodnie dresowe, czarną bluzę i kurtkę, a także białe buty.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod nr tel. 47 85 542 00, bądź z najbliższą jednostką Policji lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Najpierw skopał i pobił do nieprzytomności. Potem wrócił, wziął nóż i dźgał tak długo aż ostrze się złamało

Wieczorny Express Marek Budzisz