Wstrętny gwałt na 18-latce. Obywatele Ukrainy zrobili jej to na imprezie sylwestrowej

2021-01-04 21:10
gwałt
Autor: Shutterstock

Policjanci z Gliwic zatrzymali dwóch mężczyzn, obywateli Ukrainy, którzy są podejrzani o zgwałcenie 18-latki na imprezie sylwestrowej. Ofiarą jest mieszkanka powiatu gliwickiego w województwie śląskim. Sprawcy mieli podstępem dokonać gwałtu na dziewczynie.

Policja w Gliwicach. Zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o zgwałcenie 18-latki

Podczas długiego weekendu, jak podaje "Dziennik Zachodni", policja w Gliwicach zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o zgwałcenie 18-letniej mieszkanki powiatu gliwickiego. Zatrzymani to obywatele Ukrainy, którzy mieli dokonać gwałtu na imprezie sylwestrowej, podczas domówki. "Dziewczyna znała sprawców, a mężczyźni, obywatele Ukrainy, mieli podstępem – upijając młodą kobietę, doprowadzić do stosunku płciowego z nią", zdradził rzecznik policji w Gliwicach w rozmowie z "DZ". Jeden z mężczyzn został aresztowany, a drugi objęty policyjnym dozorem. Przypomnijmy, że za dokonanie gwałtu grozi do 12 lat więzienia.

Zabił sąsiada bo zwrócił mu uwagę, by nie strzelał petardami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE