Policja szuka złodzieja perfum

i

Autor: KMP Gliwice

Rozpoznajesz go?

Gliwice. Policja publikuje zdjęcie podejrzango o kradzież perfum z Forum. Rozpoznajesz go?

2022-12-20 10:17

Policja z Gliwic szuka mężczyzny ze zdjęcia. Jest on podejrzewany o kradzież perfum z jednego ze sklepów drogeryjnych w Centrum Handlowym Forum. Mundurowi liczą, że z pomocą internautów uda się go schwytać.

Gliwice. Ukradł perfumy w Forum. Rozpoznajesz go?

Do zdarzenia doszło 14 września tego roku w Centrum Handlowym Forum przy ul. Lipowej w Gliwicach. - Do komisariatu wpłynęło zawiadomienie o kradzieży perfum o łącznej wartości 779,97 zł z jednego ze sklepów drogeryjnych - podaje KMP Gliwice. Policja za pomocą monitoringu uchwyciła wizerunek podejrzanego mężczyzny. - Wykonane w sprawie czynności dochodzeniowe nie doprowadziły do ustalenia tożsamości mężczyzny, którego wizerunek upubliczniamy, zaistniała więc konieczność zwrócenia się do internautów, którzy, być może, rozpoznają tę osobę - dodają mundurowi.

Stróże prawa proszą o kontakt osoby, które rozpoznają mężczyznę. Zapewniają anonimowość. - Wszelkie informacje można kierować do prowadzącego sprawę sierżanta Marka Kosteleckiego, e-mail: [email protected]. Telefon całodobowy do dyżurnego II KP: 47 859 02 00. Można skorzystać także z anonimowej skrzynki mailowej – Powiadom nas - informuje policja. Dodają, że przy kontakcie należy powołać się na sprawę RSD 813/22.

Sonda
Czy obawiasz się złodziei?
Złodzieje samochodów zatrzymani na Śląsku

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki