Gliwice: Śmierć w jacuzzi! W hotelu znaleziono zwłoki mężczyzny i kobiety. Obok leżał alkohol i... viagra

2019-01-14 12:02
Śmierć w jacuzzi
Autor: pixabay.com/RitaE Śmierć w jacuzzi

W sobotę znaleziono zwłoki 34-letniej kobiety i 39-letniego mężczyzny w jacuzzi jednego z renomowanych gliwickich hoteli. Obok ofiar znaleziono viagrę i butelki po alkoholu. Ze wstępnych informacji wynika, że do śmierci dwojga osób nie przyczyniły się osoby trzecie.

Zgłoszenie w tej sprawie otrzymaliśmy w sobotę około godziny 18. Policjanci znaleźli na miejscu zwłoki 39-letniego mieszkańca Gliwic i 34-letniej kobiety zamieszkałej w województwie opolskim. Ciała odkryli pracownicy hotelu - informuje rzecznik gliwickiej policji podinspektor Marek Słomski.

Para zameldowała się w hotelu w piątek. Po południu recepcja stwierdziła, że para wynajmująca jeden z pokoi nie wymeldowała się i nie oddała klucza. Jedna z pracownic poszła więc poprosić gości, aby zwolnili pokój. Ci jednak nie reagowali na stukanie do drzwi. - informuje wyborcza.pl.

Po wejściu do pokoju okazało się, że para już nie żyje. Według informacji wyborczej.pl mężczyzna i kobieta leżeli nadzy w hotelowym jacuzzi. Na razie nie są znane przyczyny śmierci dójki osób. Na miejscu pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Przeprowadzono oględziny. Wstępnie nic nie wskazuje na udział osób trzecich. Zwłoki zabezpieczono do dyspozycji prokuratury.

Czytaj także: Żerują na tragedii górników! Podszywają się pod Fundację Rodzin Górniczych!

ZOBACZ WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE