Gliwice: 5 osób rannych w nocnym wypadku!Co tam się stało?

i

Autor: BE /archiwum /zdjęcie ilustracyjne

Niespokojna noc na Śląsku

Gliwice: 5 osób rannych w nocnym wypadku! Co tam się stało?

2022-09-18 9:34

Minionej nocy (18.09.2022 r.) miał miejsce groźny wypadek na ul. Rybnickiej w Gliwicach. Ze wstępnych informacji wynika, że rannych zostało 5 osób.

Wypadek na ul. Rybnickiej w Gliwicach (18.09)

Jak poinformowało Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego (WCZK), do wypadku doszło około godz. 2 w nocy przy ul. Rybnickiej. "W zdarzeniu brało udział pięć osób, wszyscy zostali zabrani przez ZRM do szpitala. Nadal trwają czynności na miejscu zdarzenia" - podało w niedzielę (18 września) rano WCZK.

ZOBACZ TEŻ: Drogowy horror na A1 na Śląsku. Straszna śmierć kobiety i mężczyzny

Tymczasem publikujemy wideo, na którym inny kierowca z Gliwic, kilka miesięcy temu, zlekceważył chyba wszystkie zasady ruchu drogowego. Policjanci pokazali tylko fragment jego popisów. Obejmuje on m.in. wyprzedzanie na wysokości wysepki czy jazdę prosto pasem do skrętu w lewo. Mundurowi dokładnie wyliczyli wszystkie przewinienia i oszacowali, że należy mu się... 31 punktów karnych. Sprawa trafiła do sądu. Kierowca może zostać ukarany grzywną nawet do 30 tysięcy złotych. WIĘCEJ W MATERIALE: Kierowca z Gliwic "zdobył" 31 punktów w dwie minuty! Policja pokazuje nagranie

Pirat drogowy w Gliwicach: 31 punktów karnych w dwie minuty
Sonda
Doznałeś kiedyś poważnego wypadku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany