Śląskie motocyklistki TOPLESS na potężnych motorach. [WIDEO]

2019-11-08 12:34
Kalendarz motocyklistek
Autor: Ślaskie Motocyklistki

Są piękne i mają dobre serca. Już dziś (8 listopada) premiera kalendarza Śląskich Motocyklistek, które topless pozują na potężnych motorach. Dochód ze sprzedaży kalendarza ze zasili konto Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Szpitalu Wojewódzkim w Tychach.

Śląskie Motocyklistki stworzyły wyjątkowy kalendarz po raz czwarty. To bardzo odważna sesja, dlatego wiele osób, w szczególności panów, jest nią zainteresowanych. Nic dziwnego. Piękne kobiety prezentują się wspaniale na zdjęciach ze swoimi ukochanymi pojazdami. Efekty możecie podziwiać w galerii poniżej.

Panie chcą przyciągnąć uwagę nieprzypadkowo! Ich celem jest zebranie jak największej kwoty ze sprzedaży kalendarza. W ciągu trzech dotychczasowych edycji udało się zebrać 85 tysięcy złotych! Cała zebrana ze sprzedaży kwota poszła na cele charytatywne.

Nie jesteśmy profesjonalnym modelkami. Po prostu jeździmy na motocyklach i chcemy zrobić coś dla innych. Jeśli tylko dzięki naszym działaniom na twarzy choć jednej osoby zagości uśmiech, a z jej barków będziemy mogły zdjąć choć jeden ciężar i z oczu popłynie mniej łez - to właśnie jest to czego chcemy - tłumaczy Kasia Pietraszewska, jedna ze Śląskich Motocykilstek, w rozmowie ze eska.pl.

Gdzie można otrzymać kalendarz z pięknymi motocyklistkami? Premiera odbędzie się 8 listopada w tyskiej Andromedzie. Kalendarz można kupić w formie cegiełki za 35 złotych.