Gwiazdy telewizji wspierają chłopaków z OSP w Kostuchnie! Spotkaj ich w niedzielę [WIDEO]

2019-09-14 12:11 RS
Gwiazdy telewizji wspierają OSP Kostuchna
Autor: OSP Kostuchna

Druhowie z Kostuchny zapraszają w niedzielę do siebie. Organizują "IV Rodzinny Piknik Strażacki z biegiem fojermana", przy okazji zachęcają do wsparcia ich podczas głosowania w budżecie obywatelskim. I to z pomocą gwiazd.

Co ciekawego mają w niedzielę strażacy do zaproponowania? Przede wszystkim warto wspomnieć, że impreza odbędzie się przy siedzibie OSP w dzielnicy Kostuchna w Katowicach. W planach m.in. piknik rodzinny, pokazy strażackie, prezentacja sprzętu oraz wozów bojowych, symulator dachowania i alkogogle, a dla fanów sportu możliwość udziału w wyjątkowym biegu. Dzieci będą się świetnie bawić podczas zorganizowanych dla nich aktywności, a każdy będzie mógł spróbować przepysznej grochówki. Szczegółowy plan imprezy znajduje się TUTAJ. Start w niedzielę 15 września o godzinie 14.00.

Druhowie z OSP będą również apelowali, by wesprzeć ich przy głosowaniu w ramach budżetu obywatelskiego. W akcję zaangażowały się gwiazdy telewizji - Szymon Hołownia i Marcin Prokop, prezenterzy telewizyjni, znani szerokiej publiczności z programów rozrywkowych. Teraz swoim autorytetem wspierają chłopaków z Kostuchny, którzy potrzebują sprzętu, by móc pełnić swoje obowiązki. Głosować w ramach budżetu można do 22 września.