GWSH w Katowicach wciąż rekrutuje! Na studia można zapisywać się jeszcze do końca października

2021-10-27 15:12
GWSH w Katowicach wciąż rekrutuje! Na studia można zapisywać się jeszcze do końca października
Autor: mat.prasowe

Jeszcze tylko do końca października można zapisać się na studia w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. W ofercie studia licencjackie, magisterskie, inżynierskie oraz podyplomowe!

Aż 13 kierunków, 4 wydziały zamiejscowe, w tym możliwość studiowania po polsku w pięknej stolicy Austrii! To wszystko na GWSH w Katowicach. Do końca października trwają zapisy na studia licencjackie, magisterskie, inżynierskie oraz podyplomowe!

Serdecznie zapraszamy do zapisów https://www.gwsh.pl/rekrutacja/rekrutacja-krok-po-kroku.html

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach jest uczelnią akademicką działającą na terenie Śląska, z 30-letnią tradycją. Jej motto brzmi: „Wiedzieć, żeby przewidywać, aby móc”.

Zapewnia możliwość realizacji w Studenckich Kołach Naukowych https://www.gwsh.pl/dla-studenta/studenckie-kola-naukowe.html, Klubie Uczelnianym AZS https://www.gwsh.pl/azs/, a także oferuje udział w ciekawych i poszerzających kompetencje kursach i szkoleniach https://www.gwsh.pl/kursy-i-szkolenia/, a podczas kolejnych etapów edukacji doradztwo zawodowe w ramach Biura Karier https://www.gwsh.pl/biuro-karier. Uczelnia realizuje program Erasmus+ https://www.gwsh.pl/erasmus od 2004 roku.

Oferta kierunków studiów, w tym na Wydziale Medycznym: https://www.gwsh.pl/rekrutacja/. Ostatnia szansa – 5 dni do końca zapisów, nie zwlekaj!

Odwiedź nas na www.gwsh.pl oraz w social mediach:

FB: https://www.facebook.com/GWSH.Katowice

IG: https://www.instagram.com/gwshkatowice/

YT: https://www.youtube.com/user/GWSHKatowice

LI: https://pl.linkedin.com/school/gwshkatowice/

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE