HIT! Podjechał do policjantów zapytać o drogę na piknik. BYŁ PIJANY!

i

Autor: Polcija Kłobuck

HIT! Podjechał do policjantów zapytać o drogę na dożynki. BYŁ PIJANY!

2019-08-28 13:26

Takie wydarzenia zdarzają się rzadko. Z jednej strony wywołują uśmiech na twarzy, z drugiej przerażenie skalą zjawiska. W Pankach w powiecie kłobuckim nietrzeźwy kierowca podjechał do policjantów, by... zapytać o drogę.

27-latek jechał na dożynki w miejscowości Panki w powiecie kłobuckim. W pewnej chwili podjechał swoim oplem astra do mundurowych z kłobuckiej drogówki patrolujących ul. 1-go Maja na motocyklach. Kierowca samochodu zapytał policjantów o drogę na imprezę, mającą odbywać się po oficjalnej części uroczystości.

Policjantom wydawało się, że z mężczyzną jest coś nie tak. Przebadali go alkomatem i już wiedzieli o co chodzi! 27-latek wydmuchał prawie promil alkoholu. I tym sposobem ominęła go znakomita zabawa w Pankach.

- Teraz mężczyzna będzie musiał liczyć się z konsekwencjami swojego nieodpowiedzialnego zachowania. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grożą mu: wysoka grzywna, orzeczeni zakazu kierowania pojazdami, a nawet kara 2 lat więzienia - podsumowuje kłobucka policja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany