Radny

i

Autor: FACEBOOK, POLICJA Radny

Horror w Wiśle. Zadawał sąsiadowi ciosy kamieniem w głowę. Radny walczy o życie w szpitalu

Na ekstradycję czeka 42-letni Kanadyjczyk, który brutalnie zaatakował swojego sąsiada, radnego z Wisły. Zadawał mu ciosy kamieniem. Jak się okazało, mężczyzna od dłuższego czasu był skonfliktowany z radnym. Radny Paweł Brągiel walczy teraz o życie w szpitalu w Bielsku-Białej. Jego rodzina poprosi o modlitwę za jego zdrowie.

Horror w Wiśle. Zadawał sąsiadowi ciosy kamieniem w głowę. Radny walczy o życie w szpitalu

Radny Paweł Brągiel walczy o życie w szpitalu w Bielsku - Białej. Został tam przetransportowany śmigłowcem LPR po brutalnej napaści sąsiada, z którym był skonfliktowany od jakiegoś czasu. Jak ustalili śledczy, 42-letni Kanadyjczyk bił najpierw radnego kamieniem po głowie, potem w ruch poszła siekiera.

Czytaj także: Próbował zamordować swojego sąsiada. Horror w Wiśle

- Uderzał go w głowę, na początku kamieniem polnym o ostrych krawędziach, wielkości cegły, używanym do wykładania ogródków. Potem użył siekiery - mówi TVN24 Andrzej Hołdys, prokurator rejonowy z Cieszyna.

Po ataku na radnego mężczyzna uciekł. Błyskawicznie wydano za nim list gończy i Europejski Nakaz Aresztowania. Pomogli policjanci z Czech. Kanadyjczyka zatrzymano w miejscowości Nový Jičín w Czechach. Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej przekazał do wykonania organom sądowym Republiki Czeskiej Europejski Nakaz Aresztowania. Na tej podstawie Sąd Okręgowy w Ostravie tymczasowo aresztował podejrzanego do czasu przekazania go polskiemu wymiarowi sprawiedliwości.  

Czytaj również: Młody mężczyzna rzucił się pod pociąg. Tragedia w Bielsku-Białej

Rodzina radnego poinformowała, że przebywa on w stanie ciężkim w szpitalu w Bielsku - Białej. Lekarze wprowadzili go w stan śpiączki farmakologicznej.

Rodzina radnego poprosiła o modlitwę za jego powrót do zdrowia.

Express Biedrzyckiej 06.04 (Jarosław Gowin, gen. Mieczysław Bieniek, dr Marcin Zaborowski) Sedno Sprawy: Artur Soboń
Sonda
Kara za pobicie. Jaka kara powinna być za pobicie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany