Jasnowidz Jackowski miał wizję: Katastrofa na Śląsku. Co mówi PRZERAŻAJĄCA przepowiednia?

2021-02-23 9:11 eib
Jasnowidz Jackowski miał wizję: Katastrofa na Śląsku. Co mówi PRZERAŻAJĄCA przepowiednia?
Autor: Paweł Skraba/Super Express Jasnowidz Jackowski miał wizję: Katastrofa na Śląsku. Co mówi PRZERAŻAJĄCA przepowiednia?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podczas audycji, które prowadzi na portalu YouTube, podzielił się ze swoimi słuchaczami kolejną wizją przyszłości. Co zobaczył w przepowiedni jasnowidz Jackowski i dlaczego mówił o katastrofie na Śląsku? Co miał do powiedzenia jasnowidz Krzysztof Jackowski? Przeczytajcie na se.pl.

Krzysztof Jackowski przepowiada przyszłość dla 10 polskich miast

Jasnowidz Krzysztof Jackowski mówił w przepowiedni o Śląsku

Na początku roku Krzysztof Jackowski specjalnie dla nas przepowiedział, co wydarzy się na Śląsku w 2021 roku. Jaki będzie rok 2021 w Katowicach? Czego powinni spodziewać się mieszkańcy?

- Pierwsza nie wiem czemu, podzielone miasto - zaczął swoją przepowiednię jasnowidz Krzysztof Jackowski. - Nie chodzi o granice po środku. Podzielone miasto. Dwie struktury rządziły tym miastem. Dziwna rzecz mi się kojarzy. Katowice będą rozsprzedawane. Będzie można zaobserwować, to niepokojące, że obcy kapitał zbyt dużo będzie przejmował rzeczy w Katowicach - między innymi właśnie to mówił Jackowski. Przeczytaj całą przepowiednię na 2021 rok: Jasnowidz Jackowski przepowiada rok 2021 w Katowicach: Starcie dwóch sił. O co CHODZI?!

Wizja katastrofy na Śląsku. PRZERAŻAJĄCA przepowiednia

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podczas swoich audycji, które prowadzi na YouTube dzieli się ze słuchaczami swoimi wizjami i przepowiedniami przyszłości.W trakcie jednego z  nagrań wrócił do wizji, którą miał w 2005 roku.

Co usłyszeli wtedy jego słuchacze?

Dalsza część artykułu znajduje się pod galerią zdjęć.

Przepowiednia jasnowidza Jackowskiego dla Śląska

- Czym jest jasnowidzenie, poczucie przeszłości? - zapytał jasnowidz Krzysztof Jackowski. - W 2005 roku, w grudniu miałem wizję. Pewna redakcja poprosiła mnie o wizję co wydarzy się w 2006 roku. Kiedy to skupiłem się przy nim, w pewnym momencie skojarzyło mi się coś takiego: dziwna rzecz: na Śląsku zawali się duża, metalowa hala - wspomina jasnowidz Jackowski i dodaje: - Zginie tam wiele ludzi. Powiedziałem tak. Potem mówiłem wiele innych rzeczy. Jaka ironia losu się stała, coś niezwykłego. W Katowicach, w 2006 roku była wystawa gołębiarska. W dużej hali, 20 stycznia, 206 roku, miesiąc po mojej wizji doszło do tragedii. Do mnie zadzwonił telefon. Usłyszałem: „Twoja wizja się sprawdziła”. Zobaczcie. Czy to jest strasznie? Nie. Bardzo się dziwie, zastanawiam dlaczego nieraz tak dosłowne rzeczy, które by się wydawały przypadkiem. Wcześniej spadło dużo śniegu. Ten śnieg trzymał się na dachu, ale przez to, że ta wystawa była potężna i sztucznie ogrzewano tę halę, śnieg zaczął robić się ciężki, bo topniał. I w tym momencie ilość tego śniegu stworzyła taką wagę, że dach nie wytrzymał, hala się zawaliła. Ja to poczułem jako mgłę zdarzenia. Tym jest wizja przyszłości - powiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa.

Zobacz koniecznie: SZOK! Katastrofa lotnicza na Śląsku. Rozbił się helikopter! Są ofiary śmiertelne