Jasnowidz Jackowski o tym, co nas czeka po koronawirusie. Będzie III wojna światowa?

2020-03-31 16:25 ZPL
Krzysztof Jackowski
Autor: Przemysław Szyszka

Epidemia koronawirusa z dnia na dzień staje się coraz bardziej poważna. Z danych ministerstwa zdrowia wynika, że w Polsce zmarło trzydzieści jeden osób, a ponad dwa tysiące jest zakażonych. Tymczasem rząd wprowadza nowe ograniczenia i stara się wyhamować skutki czekającej nas recesji. Co na to wszystko Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa? Oto jego najnowsza wypowiedź specjalnie dla Se.pl.

Koronawirus w Polsce. Rząd wprowadza kolejne ograniczenia dla sklepów - od godziny 10 do 12 zakupy będą mogli tylko seniorzy, a w pozostałych godzinach liczba klientów będzie uzależniona od liczby kas - na jedną kasę będzie przypadało trzech klientów. Ponadto, osoby poniżej 18. roku życia, będą mogły wychodzić z domu tylko pod opieką dorosłych. Rząd stworzył również tarczę antykryzysową, która teraz ma być konsultowana w Senacie.

Niestety, wprowadzone wcześniej ograniczenia nie spowodowały spadku zakażeń - w Polsce mamy już ponad dwa tysiące pacjentów u których stwierdzono koronawirusa. Co na to wszystko Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa?

- W moim odczuciu, takie miałem wrażenie od kilku lat, rok 2020 będzie złym czasem, złym dla świata. Proszę zwrócić uwagę: najpierw mieliśmy bardzo groźny konflikt na linii USA - Iran, teraz musimy sobie jakoś radzić z pandemią. Moim zdaniem to nie koniec złych wydarzeń na świecie - co prawda nie grozi nam teraz wybuch III wojny światowej, ale to nie jest złych wiadomości dla świata. Wkrótce przeżyjemy duży szok - przewiduje słynny jasnowidz, Krzysztof Jackowski.

Zobacz też: Miasta-WIDMA w czasie koronawirusa. Kiedyś tętniły życiem, dziś wzbudzają NIEPOKÓJ

Modlitewnik na każda okazję! KUP>>>


Sprawdź też: MAZOWSZE jest jednym z 47 regionów należących do Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego. Co to oznacza?

KONIEC SPACERÓW, jakie znaliśmy do tej pory! Restrykcyjne zalecenia rządu

Policjanci patrolują miasta za pomocą dronów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Już wkrótce ukaże się książka o jasnowidzu Jackowskim. Można ją zamawiać w tym miejscu: http://sklep.grupazpr.pl/product_info.php?products_id=4457&fbclid=IwAR2HEu4JFUOL72XOVLL2NJ94TpgEem_2hV6vxJo9Olfq4LNOmkFuDo3eDQo

Jasnowidz Krzysztof Jackowski - książka
Autor: Mat. prasowe