Złodziej ze szpitala

i

Autor: Policja Jastrzębie Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: 20-latek postawił szpital na nogi! Ukradł e-papierosa

2019-09-19 14:29

Nie z wizytą, ale z zamiarem kradzieży udał się do jastrzębskiego szpitala 20-letni chłopak. Jego łupem padł się e-papieros, należący do śpiącego pacjenta. Miał jednak pecha, bo leżący obok świadek zaalarmował cały szpital.

- To był młody, zaledwie 20-letni chłopak, a już od jakiegoś czasu szukał go sąd rejonowy. Ukradł śpiącemu pacjentowi e-papierosa, a leżący obok mężczyzna głośnym krzykiem zaalarmował lekarzy - mówi asp. Halina Semik z jastrzębskiej komendy.

Kradzież miała miejsce 18 września, policjanci dowiedzieli się o całej akcji o godz. 13.40. 20-latek schował się w pomieszczeniu badań Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju. Ale lekarze zablokowali mu ucieczkę drzwiami i taką sytuację na miejscu zastali policjanci.

Stróże prawa przejęli inicjatywę, otworzyli drzwi i zatrzymali 20-latka. Po sprawdzeniu baz danych okazało się, że młody chłopak jest od dawna na bakier z prawem. Skradziony e-papieros wrócił do właściciela, a złodziejaszek został zatrzymany.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE