Jastrzębie-Zdrój: Nie żyje 1,5-roczne niemowle

i

Autor: pixabay.com

Serce pęka!

Jastrzębie-Zdrój. Półtoraroczne dziecko zmarło na zapalenie płuc. Chłopiec czekał na operację

2022-12-02 15:15

Dramatyczne wieści z Jastrzębia-Zdroju. Nie żyje 1,5-roczne dziecko. Chłopiec miał zapalenie płuc. Do dramatu doszło w czwartek, 1 grudnia. W tym przypadku sprawą nie będą zajmowali się śledczy. Lekarz stwierdził zgon z przyczyn naturalnych. Wiadomo, że dziecko czekało na operację.

Jastrzębie-Zdrój. Nie żyje 1,5-roczne dziecko

Malutki chłopiec z Jastrzębia-Zdroju chorował od samego początku swojego życia. Dziecko przebywało w zakładzie opiekuńczym, w którym umieścili je rodzice. Tam czekało na wyznaczony termin operacji. Niestety, w czwartek (1 grudnia) policjanci otrzymali pilne wezwanie. - Rano zostaliśmy powiadomieni przez jeden z zakładów opiekuńczych, gdzie przebywają bardzo chore dzieci, o tym, że jedno dziecko przestało oddychać. Policjanci i strażacy przyjechali pierwsi na miejsce. Rozpoczęli resuscytację, niestety kiedy pogotowie dojechało na miejsce, lekarze stwierdzili zgon - przekazała st. asp. Halina Semik z jastrzębskiej policji. Lekarz, który przybył na miejsce, stwierdził zgon dziecka z przyczyn naturalnych. Wiadomo, że maluch chorował na zapalenie płuc. Początkowo śledztwo w tej sprawie prowadziła prokuratura, ale kiedy okazało się, że śmierć nastąpiła w sposób naturalny, śledczy odstąpili od nadawania sprawie dalszego toku.

Lubelskie, Przewodów - śmierć poniosło dwóch mężczyzn w wieku 60 i 62 lata
Sonda
Czy powinno się rozmawiać z dziećmi na temat śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają