Zabójstwo

i

Autor: Shutterstock, Andrzej Lange/Super Express Zabójstwo

Nowe fakty!

Jaworzynka. Jerzy B. miał zabić swoich rodziców. Mężczyzna trafił na oddział psychiatryczny

Jerzy B. usłyszał zarzut zabójstwa swoich rodziców - 66-letniej kobiety i 64-letniego. Ich ciała znaleziono w domu w Jaworzynce w gminie Istebna. Śledczy na razie nie informują o szczegółach zbrodni jak i o tym, czy 32-latek przyznał się do popełnienia czynu.

Ciała małżonków znalazł krewny. Do aresztu trafił 32-letni syn zamordowanych

Prokuratura Rejonowa w Cieszynie postawiła zarzut zabójstwa 32-latkowi, który miał pozbawić życia swoich rodziców. Ciała 66-letniej kobiety i 64-letniego mężczyzny zostały znalezione w domu w Jaworzynce w gminie Istebna we wtorek (6 grudnia) wczesnym popołudniem przez członka rodziny. Policja zatrzymała syna ofiar.

- Podejrzany usłyszał zarzut zabójstwa. Wystąpiliśmy o jego tymczasowe aresztowanie. Nasz wniosek zostanie rozpatrzony przez sąd jeszcze w czwartek - powiedział prokurator rejonowy w Cieszynie Andrzej Hołdys.

Ze względu na dobro śledztwo nie podano więcej informacji o szczegółach zbrodni. Nie wiadomo też, czy 32-latek przyznał się do winy. Jak podaje "Dziennik Zachodni", podejrzanym jest Jerzy B. Do tej pory policja nie otrzymywała sygnałów o jakichkolwiek problemach w tej rodzinie.

Podejrzany o zamordowanie własnych rodziców, trafił do aresztu. Sąd zdecydował także o umieszczeniu 32-latka w areszcie z oddziałem psychiatrycznym.

Za zabójstwo grozi mu kara 25 lat więzienia, a nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Kraków. Zabójstwo w Lasku Wolskim. Młody Francuz zatrzymany