Tragedia na DW919

Jeep zderzył się z fordem. Nie żyją dwie osoby, w tym dziecko. Duże utrudnienia!

2024-04-21 12:19

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę, 21 kwietnia na drodze wojewódzkiej nr 919 w miejscowości Bargłówka (woj. śląskie). Na łuku drogi doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: jeepa i forda. Niestety nie żyją dwie osoby. To 38-letnia kierująca fordem i jej 11-letnia córka. W miejscu wypadku panują duże utrudnienia.

Jak poinformowała policja w Gliwicach, do wypadku doszło po godz. 10:00, na ul. Raciborskiej w miejscowości Bargłówka. "Kierująca fordem na łuku drogi utraciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem marki Jeep" - informują policjanci.

W wypadku brało udział łącznie sześć osób - dwie podróżowały jeepem, cztery fordem. Niestety są ofiary śmiertelne. To 38-letnia kobieta kierująca fordem i jej 11-letnia córka. Jak poinformował na antenie TVN24 Marek Słomski, rzecznik policji w Gliwicach, w samochodzie jechała jeszcze dwójka dzieci w wieku około 8 i 9 lat. Zostały zabrane do szpitala.

Pomocy medycznej potrzebowali również podróżujący jeepem. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Kierowcy muszą liczyć się z ogromnymi utrudnieniami. W miejscu wypadku droga jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby.

"Policjanci pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniali okoliczności i przyczynę tego tragicznego w skutkach zdarzenia" - informuje policja.

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki