Mamy zdjęcia!

Kalendarz 2023 ze śląskimi lekarkami. Przytulasy i gorące całusy! Mamy zdjęcia [GALERIA]

2022-11-23 10:46

Śląska Izba Lekarska przygotowuje kalendarz na 2023 rok zatytułowany "Silni Razem". W ubiegłych latach w przedsięwzięciu brały udział lekarki, które pokazywały swoje wdzięki i przypominały o badaniach profilaktycznych. Głównym tematem kalendarza 2023 są pary lekarskie. Zobaczcie zdjęcia z sesji fotograficznej.

To trzecia sesja do kalendarza Śląskiej Izby Lekarskiej na 2023 rok. Tym razem bohaterami są wyjątkowe pary lekarskie. - Pary, które na co dzień dzielą się swoimi obowiązkami w życiu zawodowym lub prywatnym. Pary, które troszczą się o siebie nawzajem. To właśnie one, stając przed obiektywem i wychodząc ze swojej strefy komfortu chcą zachęcić wszystkich do badań profilaktycznych - informuje Śląska Izba Lekarska.

Kalendarz 2023. Śląska Izba Lekarska przypomina o profilaktyce chorób serca

- Prawie nigdy nie chorowałam, nie paliłam papierosów i nie piłam alkoholu. Byłam szczupła i wydawało się, że dbałam o siebie. A jednak 15 lat temu przeszłam ciężki zawał serca i uratował mnie zabieg wszczepienia bypassów. Stres związany z pracą, nieregularne posiłki i bagatelizowanie objawów mogło skończyć się tragedią. Ale żyję i tym życiem cieszę się każdego dnia. Dlatego właśnie tu jestem. By zaapelować o ciągłą profilaktykę – podkreśla Jadwiga Sobczyk, lekarz dentysta specjalista chirurgii stomatologicznej, która w sesji zdjęciowej wystąpiła wraz z córką.

- Idea profilaktyki chorób serca jest nam niezwykle bliska, kochamy się i lubimy robić sobie wspólne zdjęcia. Połączyliśmy więc przyjemne z pożytecznym – mówią jednym głosem anestezjolodzy Magda Kasznia-Jaworska i Tomasz Jaworski.

Podczas sesji pary w subtelny sposób pokazały swoje ciała i zdecydowanie podkreśliły, że w profilaktyce nie ma miejsca na wstyd.- Wiemy ze sesja jest estetyczna, a cel charytatywny. To również piękny sposób pokazania łączących nas relacji i tego, że dbanie o siebie nawzajem to klucz do sukcesu – wskazują Anna Szypowska chirurg szczękowy w trakcie specjalizacji oraz Roman Szypowski onkolog radioterapeuta z Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Nu-Med.

Kalendarz Śląskiej Izby Lekarskiej na 2023 rok. Gdzie kupić?

Dystrybucję Kalendarza "ŚILni Razem" poprowadzi Fundacja Nu-Med. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na badania kardiologiczne dla mieszkańców regionu. Partnerem przedsięwzięcia jest TU Inter Polska S.A. To już trzeci kalendarz Śląskiej Izby Lekarskiej. Wcześniej kalendarz „ŚILne Kobiety” propagował profilaktykę kobiecych chorób nowotworowych, kalendarz „ŚILni Mężczyźni” męskich. 

Kalendarz można zakupić TUTAJ.

Kalendarz Śląskiej Izby Lekarskiej. Zobacz zdjęcia

Kalendarz szkolny 2022/2023
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE