Kasia z Siemianowic Śląskich nie żyje

i

Autor: pixabay.com/Facebook

Serce pęka!

Kasia nie żyje. Ciało zaginionej 33-latki z Siemianowic znaleziono w Wiśle

2022-12-30 20:16

Katarzyna D. z Siemianowic Śląskich nie żyje. Kobieta zaginęła 19 grudnia. W ostatnich wiadomościach do bliskich informowała, że znajduje się na drodze między Krakowem i Alwernią. Auto kobiety znaleziono w Jankowicach, ale kobiety nie było w środku. W czwartek, 29 grudnia napłynęły smutne wieści.

Kasia z Siemianowic Śląskich nie żyje. Kobieta zaginęła 19 grudnia

Komunikat o zaginięciu Katarzyny D. pojawił się 19 grudnia. Zdjęcie mieszkanki Siemianowic Śląskich obiegło szybko media społecznościowe. Jak informowano, 33-latka podróżowała swoim samochodem marki volkswagen. Kobieta powiedziała bliskim podczas ostatniej rozmowy, że znajduje się między Katowicami i Krakowem, gdzie przebywała przed śmiercią. Potem słuch o niej zaginął. Telefon kobiety był nieaktywny. Po jakimś czasie znaleziono auto należące do Katarzyny. Volkswagen znajdował się nieopodal mostu w Jankowicach. Rozpoczęto poszukiwania. Niestety, po 10 dniach tragiczna prawda wyszła na jaw.

Jak podaje serwis przelom.pl, ciało 33-latki znaleziono w Wiśle w okolicach Skawiny. Policja wstępnie wykluczyła udział osób trzecich. Zwłoki zabezpieczono do sekcji. Ona pozwoli wyjaśnić, co było przyczyną śmierci kobiety.

Sonda
Czy kiedykolwiek pomagałeś/aś w szukaniu zaginionych osób?
Krzysztof Jackowski mówi o zaginionej Iwonie Wieczorek
Nasi Partnerzy polecają