Wypadek w Katowicach

i

Autor: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach

Tragedia!

Katowice. 23-letni kierowca zginął w tragicznym wypadku

2023-03-13 15:57

Tragiczny wypadek na ul. Szarych Szeregów w Katowicach. Zaledwie 23-letni kierowca zginął w zderzeniu samochodu z drzewem. Wszystko wskazuje na to, że kierujący hondą stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Policja wyjaśnia okoliczności tragedii i apeluje o jazdę zgodną z przepisami.

Śmiertelny wypadek w Katowicach. Nie żyje 23-latek

Strażacy z Katowic o tragicznym dowidzieli się w niedzielę, 12 marca tuż przed godziną 15.00. Na miejsce udały się po dwa zastępy PSP i OSP. Samochód marki honda civic roztrzaskał się na drzewie przy ul. Szarych Szeregów. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący hondą civic utracił panowanie nad pojazdem, na łuku drogi zjechał z pasa jezdni i uderzył w drzewo. Niestety, w wyniku zdarzenia 23-latek zginął na miejscu - podaje policja. Na miejscu pracował prokurator. Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia. Trwa ustalanie okoliczności tragedii. Policja apeluje, aby jeździć zgodnie z przepisami.

- Mundurowi apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze, rozsądek i kulturę jazdy. Zadbajmy nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale także o bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego - czytamy w komunikacie po wypadku.

Kraków. Pirat drogowy w bmw uciekał przed policją. Auto rozbił na drzewie
Sonda
Czy młodzi kierowcy jeżdżą mniej rozważnie niż starsi kierujący?