Dziwaczne zdjęcie Durczoka na strajku kobiet. Co on robi tej dziewczynie?!

2020-10-26 7:42
Katowice: Dziwaczne zdjęcie Durczoka na strajku kobiet. Co on robi tej dziewczynie?!
Autor: Facebook; Kamil Durczok Katowice: Dziwaczne zdjęcie Durczoka na strajku kobiet. Co on robi tej dziewczynie?!

Kamil Durczok, były dziennikarz i prezenter TVN-u, pojawił się na strajku kobiet w Katowicach. Jeden z internautów uchwycił zdjęcie, na którym Durczok w dziwacznej pozie trzyma jedną z dziewczyn. Co on robi?! Posypały się wulgarne komentarze!

Dziennikarz Kamil Durczok pojawił się na jednym z protestów kobiet organizowanych w Katowicach, a jego obecność wywołała niemałe emocje. Podobnie jak zdjęcie, które na Twitterze zamieścił jeden z internautów. Widać na nim Kamila Durczoka, stojącego w dziwacznej pozycji z rękoma na głowie młodej dziewczyny. Co on jej robi?! Ta poza nie umknęła uwadze internautów, którzy zaczęli pisać pod zdjęciem wulgarne i dwuznaczne komentarze. "Kamil, nie tą stroną!" - głosi jeden z największą ilością polubień od użytkowników Twittera. "U pana Kamila nic się nie zmienia, dalej lubi klęczące kobiety", czytamy w kolejnym. Tego typu wpisów jest niestety mnóstwo. 

W Katowicach od piątku, 23 października, odbywają się protesty kobiet dotyczące ostatniej decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Tysiące kobiet i mężczyzn wychodzą na ulicę, strajkując przeciwko zakazowi aborcji. Podczas wczorajszego protestu, 25 października, doszło do przepychanek, a policjanci użyli gazu wobec demonstrujących. Wcześniej zaatakowali zostali też posłowie, m.in. posłanka Monika Rosa czy europoseł Łukasz Kohut. 

Czarny Protest w Sosnowcu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE